Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Vegan Ürünler

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (2)

Kargo Bedava
3.250,00 TL
2.600,00 TL
Kargo Bedava
860,00 TL
774,00 TL
Kargo Bedava
2.150,00 TL
1.075,00 TL
Toplam 391 ürün bulunmaktadır.

Vegan Kozmetik Ne Demek?

Vegan kozmetik, hayvansal ya da hayvanlardan dolaylı olarak elde edilen (süt, yumurta, bal gibi) içerikleri formülünde kesinlikle bulundurmayan kozmetik ürünlerini ifade etmektedir.

Günlük yaşantımızla bir bütün haline gelen kozmetik ürünler, tüketiciler tarafından her geçen gün farklı bir bilinçle sorgulanarak tercih edilmektedir. Özellikle cilt bakımı, makyaj, saç bakımı ve kişisel bakım ürünleri satın alınmadan önce ürün içerikleri ve özellikleri önem verilen konular arasında yer almaktadır. Bu noktada Vegan markalar geliştirdiği ürünlerin içeriği sayesinde tüketiciler tarafından sıklıkla ve güvenle tercih edilmektedir. Vegan’nın yanı sıra en fazla merak edilen konulardan biri de Cruelty-Free ve aralarındaki farktır. O halde hemen konuya açıklık getirelim!

Cruelty-Free Kozmetik Ne Demek?

Cruelty-Free “hayvanlar üzerinde test yapmayan” markalar anlamına gelmektedir. Ürünlerin üzerinde Cruelty-Free ibaresi bulunan ürünler üretim sürecinin hiçbir aşamasında hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını ifade eder. Ancak bu durum Vegan ürün olduğu anlamına gelmez.  Sadece Cruelty-free logolu ürünler hayvanlar üzerinde deney yapılmadığını belirtmek için kullanılmaktadır.

Vegan ve Cruelty-Free Arasındaki Fark Nedir?

Vegan ve Cruelty-free birbirinden farklıdır. Cruelty-free bir ürünün hayvanlar üzerinde test edilmediğini, Vegan ürünler ise hiçbir hayvansal içeriği formülünde bulundurmaması ve hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması anlamına gelmektedir. Kısaca özetlersek bir Cruelty-free olan markanın Vegan olduğunu söyleyemeyiz.

Bir markanın veya ürünün tam olarak vegan kullanıma uygun olduğunu söyleyebilmek için hayvanlar üzerinde test edilmeme ve hayvansal içerik bulundurmama şartlarının bir arada gerçekleşmesi gerekir. Sizlerde kategorimiz üzerinden Vegan ürünleri inceleyebilir, dilediğiniz ürüne hızlı kargo ve hediye fırsatlarıyla hemen sahip olabilirsiniz.

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME !

Kategorimiz içinde yer alan Vegan marka/ürünler firmaların tarafımıza iletmiş olduğu belge/ibare/bildirisi neticesinde hazırlanmıştır. Ürünlerin üretim aşamasında firmamızın bulunmadığını önemle belirtiriz.

 

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.