Yandex Metrica

Ruj

Kadınların asla vazgeçemediği ürünlerinden olan ruj dudak ürünleri makyaj yaparken yapılan son rötuştur. Tüm renk tonları kullanılarak yüzlerce ruj ürünleri hazırlanmıştır. Bu ürünler kadınlar tarafından her gün ayrı bir renk tonu ile psikolojik olarak ruh hallerini yansıtmaktadır.

Ruj Vücuda Etkisi

Ruj dudak ürünleri sürülürken içeriğinde bulunan maddeler sayesinde dudak bakımını sağlamakta kolaylık oluşturmaktadır. Besleyici ve onarıcı özelliğe sahip ruj düzenli olarak kullanıldığında nem seviyesini düzenlemekte ve kuruluk oluşmasını önlemektedir. Aynı zamanda kullanılan ürünlerin rengi, kokusu ve tadı da güzel olmalıdır. Günlük giyilen kıyafet ve elbiselere göre seçilen ruj dudak ürünleri birçok formda karşımıza çıkmaktadır. Mat rujlar, düz bir sürülüm hacmine sahip olsa dahi dudak üzerinde pratik bir iş çıkarmaktadır. Canlı ve kuru duran bu ruj daha pastel tonlara hâkimdir. Dudak makyajı yapmak için gerekli olan malzemeler dudak kalemi, dudak dolgunlaştırıcı ve rujdur. Bu üç ürün çeşidi sayesinde her an kusursuz bir dudak görünümüne sahip olmak mümkündür. Tüm ciltlerin kullanımına uygun olan rujlara her yaşta özenilir ve uygulanır. Ruj dudak bakım ürünlerinin formülleri genel olarak birbirlerine benzer. Dermokozmetik ürünler içerisinde yer alan rujlar kozmetik ürünlerden daha farklı olarak doğal bileşen maddelerin bir araya gelmesi sonucunda oluşmuştur. Her yaş ve her an vazgeçilmeyen bu ürünler kadınların tutkunu oldukları kategoriler arasındadır.

Ruj Ürünleri

Note Creamy Ruj 205 Trendy, içerisinde birbirinden farklı renk tonlarına sahip sekiz adet ruj bulunmaktadır. Bu farklı renk tonları içerisinde yer alan Note Creamy Trendy kırmızı renklidir. Dudak üzerinde oluşan pullanma ve kuruluk sayesinde sızlayan dudak dokusunu onarmaya yardımcı olmaktadır. Tek bir fırça darbesi ile yoğun bir şekilde canlı tonu kolayca sürülebilmektedir. Uzun süre etkinliğini korur ve dağılmadan gün içerisinde düzenli bir görünüm sağlar. Renk pigmentlerinin güçlü olmasının yanı sıra içeriğinde bulunan nemlendirici ile dudakların soyulmasını ve kurumasını önlemektedir. Yumuşak ve ışıltılı dudaklar için beklenen renkli ruj, ürünlerinde paraben içermez ve alkol bulundurmaz.

Loreal Ruj Infallible Mat Virgin, diğer mat görünümlü rujlara göre daha yüksek performans gösteren Mat Virgin dudak makyaj ürünü sürüldüğü andan itibaren üç boyutlu bir matlık sağlar. Özel olarak tasarlanmış kalp şeklinde fırçası ile dudakların daha canlı ve pürüzsüz durmasını sağlamaktadır. Ulaşılması zor noktalar için kolay bir sürülme sağlayan bu ürünler yoğun bir renk bütününü anında dudaklara yansıtır.

35 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.