x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Markalar

Her bireyin cilt yapısı ve tipi özeldir. Dört çeşitten oluşan; karma, kuru, yağlı, normal tip olmak üzere ayrı ayrı sınıflandırılır. Her cilt tipinin, ayrı maske ve bakımları vardır. Uygun bakım ürünlerini kullanmak, her zaman için daha iyi sonuçlar elde ettirir. Zaman içerisinde cildin, alt katmanlarında yağ kanallarının tıkanması sonucu oluşan akne, sivilce, siyah nokta gibi sorunlarında bitmesi için farklı cilt tiplerine göre birçok ürün üretmiştir. La Roche Posay cilde pürüzsüz bir görünüm, derinlemesine temizlik ve yumuşaklık sağlar. Ürünlerin çoğunda Termal su bulunur.
Cilt bakımı için temel başlangıç temizliktir. Effaclar serisi, temizlik konusunda kullanılacak ürünlerin başında gelir, akneli ve yağlı ciltler için geliştirdikleri birçok ürünün yansıra her ürün birbirinden farklıdır.

Yaz aylarında herkesin özlediği sıcakların yanında bir de güneş ışınlarının ciltte yarattığı sağlık ve zararın büyüklüğünü düşünmek gerekirse La Roche Posay bunun içinde Anthelios serisi ile karşımızda, Güneş ışınlarının zararlı etkilerini koruma altına alır ve güneşin tadını çıkarmanız için sizi güvenle korur. İçeriğinde bulunan termal su ile ferahlık verir.

Toleriane Serisi; La Roche Posay’ın bir diğer serisi olan toleriane farklı ürünleri ile birçok seçenek yelpazesi olan seride bakım kremleri, sütleri ve jeli ile günlük bakım ve temizleme özelliğine sahiptir.

Hydreane serisi; Ciltte ton farklılığı yaşayan kişiler için üretilen bu seri göze çarpan ürünlerinden cilt tonu eşitleyici BB kremlerdir. Her vücut tonuna sahip olan kişilerin rahatlıkla kullandığı BB kremler nemlendirici özelliğide bulunmaktadır. 

Gün geçtikçe yaşımızla birlikte vücudumuz da bizimle büyür ve kırışmalar meydana gelir özellikle gözaltlarında oluşan kırışıklar tamamen kâbus oluverir. Redermic Serisi ürünler Retinol içeren, hem doğal hem de günlük bakım ürünleri antioksidan ve termal su ile yaşlanmayı geciktirir.

Kerium serisi; Saç kökleri zamanla havadan aldığı kir, nem ve yabancı maddelerle yağlanmaya başlar, gittikçe zayıflar ve dökülür; Kerium serisi bakım ve kürleriyle saç derisine yardım eder ve hassas saç köklerini yeniden canlandırır.

Hydraphase serisi; Yüz, vücudun en dikkat çekici yeri olmasıyla temizliği ve bakımı zordur aslında, yüzümüz için yapacağımız her istenmeyen durum beraberinde getirdiği sorunlarla da insanı bunaltıp kötü bir görünüm kazandırabilir. Hydraphase günlük bakım ürünlerini kullanmak uzun vadede en iyi çözümleri ortaya çıkarır.

 

 

Her birey kendine has cilt tipine sahiptir. Cilt tipine uygun bakım ürünlerini kullanmak her zaman için daha iyi sonuçlar elde ettirir.

Cicaplast serisi; Onarıcı bakım serisi olan Cicaplast vücut yüzeyinde oluşan çatlaklara yıpranmalara tahrişe iyi gelir. Cildi düzeltmeyi hızlı şekilde başarabilen Cicaplast, dudak bakım, hasarlı vücut bakımı bebek çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Lipikar serisi; Atopili genlerden genlere geçen herhangi bir alerji durumuna hassasiyet gösteren ciltlerdir. Kuru ve ya aşırı kuru ciltler, hassas kuru ciltler için bakım serisidir. Bebek çocuk ve yetişkin her bireyin kullanabileceği ürünler formunda geliştirilmiştir.

Nutritic serisi; Cilt çeşitlerinden kuru veya çok kuru ciltlere göre hazırlanmış Nutritic serisi %5 oranında cildin içerisinde su tutar. Güneşin, kaynağı bilinmeyen bitki karışımlarının ortaya bıraktığı etkenlerden zarar görmüş, ciltlere uygulanan termal su cildi hafifletir ve yumuşatır Yaşlanmaya da karşı da meydan okuyan La Roche Posay termal suyu Antioksidanla muhteşem bir birleşim oluşturur.

Pigmentclar serisi; Cilt yüzeyinde oluşan renk düzensizliği denilen pigment, yüzey üzerinde minik renk moleküllerinin bir araya gelmesiyle oluşur. Koyu veya açık renkte gözüken lekeler zaman içerisinde daha da belirgin olur. La Roche Posay’ın pigment bozukluğuna iyi gelmesi için geliştirdiği Pigmentclar serum on iki haftaya kadar etkili uzun süreli bir düzelme sağlar.

Rosaliac serisi; Hassas cilt çeşidine sahip insanlar yüzlerinde ve ya vücudun herhangi bir bölgesine baskı uyguladığı zaman cilt yüzeyi değişir. Cilt üzerinde hasar oluşan, vücuda kısa sürede etki eder.

Çoğu kadın iş, gezi veya özel davetler için makyaj yapıyor ve gün boyunca suratta kalan makyaj artıkları gözeneklere dolup cilt tıkanıklarına sebebiyet veriyor. La Roche Posay’ın geliştirdiği Fizyolojik Temizleyiciler sayesinde artık cildiniz daha yumuşak ve tertemiz olmasını sağlar. Temizleme jeli, solüsyon, temizleyici süt ve tonikle günlük makyaj temizleyiciler cildin dengesini bozmadan temiz bir görünüm sağlar.

La Roche Posay

1 2 3 4
1 2 3 4
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.