Yandex Metrica

Göz Çevresi Kremi

Göz etrafını çevreleyen ince yapılı hassas deri gün geçtikçe hırpalanmaya başlar. Buna neden olan etkiler arasında hava kirliliği, güneşin zararlı ultraviyole ışınları, uykusuzluk, yorgunluk, yaşlanma belirtileri, sigara ve alkol kullanımı ve uyuşturucu kullanımı yer almaktadır. Cilt yapısında bulunan yağ salgıları göz kenarlarında bulunmaz. Bu nedenle göz etrafı oldukça hassastır. Yorgunluk belirtileri direkt olarak göz çevresine etki eder ve göz çukurlarının çökmesine neden olur. Gözaltlarında oluşan bu tahribatlar mor halkaların oluşmasını sağlar. Böyle durumlarda göz kırpmak gözün çevresinde kan dolaşımını hızlandırmak için yeterli gelmez.

Göz Çevresi Kremi Vücuda Etkisi

Gün içerisinde yaptığımız her aktivite sonucunda en fazla etkilenen organımız gözlerimizdir. Güneş ışınlarına karşı gözlerimizi kısarız, bilgisayar başında uzun süre vakit geçirerek yorarız ve uzağa bakmak isterken göz çevresini fark etmeden mimik yerlerini kalıcı bir hale sokarız. Bu sayede kazayağı ve ince çizgiler ortaya çıkması kaçınılmaz bir hale gelir. Böyle durumların yaşanmaması için yapılması gereken en doğru uygulama göz çevresi kremi kullanmaktır. Göz etrafında meydana gelebilecek en ufak hasarı bile göz ardı etmeden kapatıcılık sağlar. Göz çevresi kremleri erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmada etkili bir yardımcıdır. Güneş koruyucu içeriği bulunan göz çevresi kremleri güneşin zararlı etkilerinden korunmak adına başarı sonuçlar çıkartmaktadır. Olgun ciltlerde meydana gelmekte olan çizgilerin yok olmasını sağlar.

Göz Çevresi Kremi Ürünleri

Dr. Scheller Organik Yaban Gülü Özlü Göz Kremi, içeriğinde tamamen doğal bitki özleri yanı sıra yaban gülü içeren göz çevresi kremidir. Olgun ciltlerde meydana gelen göz kenarlarında oluşan etkileri ortadan kaldırmak için kullanılan bakım kremi, nemlendirici özelliği ile cildin nem seviyesini dengelemeye yardımcı olmaktadır. Derinlemesine nemlendirici göz ve çevresi bakım kremi, uzun süre cildin yumuşak kalmasını ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Cilt lekelerinin giderilmesinde de etkisini gösteren krem kaz ayakları, ince çizgilerin yok olmasını sağlar. Düzenli kullanım ile kısa sürede etkisini göstermektedir. Doğal yağlar ve bitkisel maddeler ile üretilmiştir. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek güvenirliği yüzde yüz olarak kanıtlanmıştır. Silikon, mineral yağ, renklendirici ve paraben içermeyen formülü ile vegan kullanıcılarının da memnuniyetini kazanmıştır.

Darphin Anti Fatigue Smoothing Eye Gel, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Göz kenarlarında meydana gelen mor halkaların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Şişlik ve morlukları ortadan kaldırmaya da başarılı sonuçlar elde eden kırışıklık önleyici göz çevresi bakım kremi gözaltı derisini daha esnek ve duru bir hale getirir.

38 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.