Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Vitamin ve Mineraller

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat

 (2)

699,90 TL
349,95 TL

 (2)

799,90 TL
399,95 TL
Toplam 318 ürün bulunmaktadır.

Gıda takviyeleri, genellikle vitaminler, mineraller, amino asitler, yağ asitleri veya diğer besin maddelerini içeren ürünlerdir. Vitaminler ve mineraller, vücut fonksiyonlarını desteklemek, enerji üretimi, bağışıklık sistemini güçlendirmek, kemik sağlığını korumak ve birçok biyokimyasal süreçte görev almak gibi önemli roller üstlenir. Her bir vitamin ve mineral, belirli bir vücut fonksiyonunu düzenleyerek veya destekleyerek sağlık üzerinde etkilerde bulunur.

Örneğin, A vitamini, göz sağlığını korumak, cildin sağlıklı kalmasını sağlamak ve bağışıklık sistemini desteklemek gibi çeşitli görevlere sahiptir. C vitamini, antioksidan özelliklere sahiptir ve bağışıklık sistemini güçlendirmenin yanı sıra cilt sağlığını destekler. D vitamini, kalsiyum ve fosfor emilimini artırarak kemik sağlığına katkıda bulunur. Demir, kırmızı kan hücreleri oluşturmak ve oksijen taşıma fonksiyonunu yerine getirmek için önemlidir.

Gıda takviyeleri genellikle dengeli bir beslenme planının bir parçası olarak kullanılır. Ancak, herkesin beslenme ihtiyaçları farklıdır ve takviyelerin kullanılması öncesinde bir sağlık profesyoneli ile görüşmek önemlidir. Aşırı miktarda vitamin veya mineral alımı, sağlık sorunlarına neden olabilir, bu nedenle dengeli ve çeşitli bir diyetle birlikte takviyelerin kullanılması en uygun sonucu sağlar.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.