Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Saç Köpüğü

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
217,51 TL
119,63 TL

 (1)

243,00 TL
157,96 TL
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Saç köpüğü, saç şekillendirme ve hacim katma amacıyla kullanılan hafif ve köpük formundaki bir kozmetik üründür. Genellikle sprey veya jel gibi farklı formülasyonlarda bulunabilir. Saç köpüğü, saç tellerine hafif bir yapı eklerken, aynı zamanda saça esnek bir tutuş sağlar. Bu ürün, saçın şeklini belirginleştirmek, dalgaları veya kıvırcıkları desteklemek, saça hacim katmak veya saçın daha kolay taranabilir olmasını sağlamak için kullanılabilir.

Saç köpüğü içeriğinde genellikle saçın nemini koruyan, hacim ekleyen ve saç tellerini güçlendiren bileşenler bulunur. Aynı zamanda, saçın şekillendirilmesine yardımcı olan polimerler, vitaminler ve proteinler de içerebilir. Saç köpüğü, saçın özellikle ıslakken uygulandığında daha etkili olabilir, bu nedenle genellikle duş sonrasında temiz ve nemli saça uygulanır.

Saç köpüğü, kullanıcıya esneklik sunar, çünkü saçın doğal hareketini korurken aynı zamanda belirli bir stilin oluşturulmasına yardımcı olur. Farklı tutuş seviyelerine sahip çeşitli saç köpüğü formülasyonları mevcuttur, bu da kullanıcıların saçlarına uygun olanı seçmelerine ve istedikleri stili elde etmelerine olanak tanır. Saç köpüğü, geniş bir saç yelpazesine hitap ederek saçın daha dolgun, parlak ve şekilli görünmesine katkıda bulunabilir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.