sadsad x
asdasd

Bebek Islak Mendili

26 ürün

  Yenidoğan bebekler ilk günden itibaren altları bezlenmektedir. Dışkı ve idrar içeriğinde bulunan asit uzun süre bebeğin cildine temas etmesi halinde cildin tahriş olmasına neden olmaktadır. Cilt tahrişi bebeği daha huysuz ve mutsuz bir ruh haline sokar. Bunun için her alt değiştirme işleminin ardından bebek ıslak mendili ile bebeklerin hassas poposunu silmek gerekmektedir. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan bebek ıslak mendili tamamen doğal bitki özlerinin karışımı sonucunda üretilmiştir.

  Bebek Islak Mendili Vücuda Etkisi

  Bebeklerin hassas cildi korunması gereken en önemli bölgelerinden biridir. Kolaylıkla tahriş olmaya meyilli ciltler dışkı ve idrar yaptıkları zaman oldukça zor temizlenmektedir. Genellikle duru su ile yıkanan bebeklerin poposu bazı zamanlarda ıslak mendil ile silinmesi bu işlemi daha pratik bir hale getiriyor. Bebek ıslak mendili seçerken dikkat edilmesi gereken noktalar mendilin ıslaklığı, kokusu ve içeriğinde bulunan alkoldür. Bebeklerin cildine alkol içeren mendiller kullanmak oldukça zararlıdır. Bebeğin cildine temas eden bezler cildin alerji olmasına neden bunun üzerine alkollü ıslak mendil kullanılması bebeğin cildinin yanmasına neden olur. Dışkı ve idrarın sağladığı asidi temizlemek için alkolsüz ürünler kullanılmalıdır. Mis gibi bir koku sağlayan bebek ıslak mendili mükemmel bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Ter kokusunu da önlemeye yardımcı olan ürünler bebeklerin güvenle cildine uyum sağlamaktadır. Anne ve bebek açısından daha çok yarar sağlayan mendiller kullanımı tüm ciltlere göre aynı şekildedir.

  Bebek Islak Mendil Ürünleri

  Bebeklerin yeni doğduğu günden itibaren kullanımına uygun olan Mustela ıslak mendil özel olarak formüle edilmiştir. Bebeğin cilt bariyerlerini korumaya yardımcı olur ve hücre kaynaklarının gelişmesine yardımcı olmaktadır. Çocukların ve yetişkinlerin de kullanımına uygun olan Mustela bebek ıslak mendili, el ve yüz içinde bulunan kozmetik ürünlerin çıkarılmasında mükemmel bir temizlik sağlar. Nemlendirici özelliği ile nazikçe temizler. Hoş bir doğal kokuya sahiptir. Cildi ferahlatır. Alt Bezi değişim esnasında kullanılan Mustela bebek ıslak mendil cildin hasar görmesini engeller. Paraben içermez. Doğal bitki özleri ile hazırlanmıştır. Sabunotu ile temizlik ajanlarının yardımı ile cildi korur.

  Parfümsüz Temizleme Mendili, bebeklerin cildini korumaya yönelik geliştirilen ürünler arasında yer alan mendiller güvenilir markalar tarafından üretilmektedir. Kolay ve pratik bir şekilde temizlik sağlayan ürün içeriğinde parfüm bulundurmaz. Tamamen doğal olarak hazırlanmış temizleme mendili kendine has hoş bir kokuya sahiptir. Cildi korur ve oluşan tahriş ve pişiğin önlenmesini sağlar.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.