sadsad x
asdasd

Diş Macunu

204 ürün

Sağlıklı bir ağız bakımı için sağlıklı diş ve diş etlerine ihtiyaç vardır. Diş sağlığı için önemli olan en büyük yardımcı diş macunlarıdır. Diş üzerinde bulunan plakların ve bakterilerin temizlenmesi için kullanılan macun, ağız sağlığı için gerekli ürünlerdendir. Diş macunları alırken dikkat edilmesi gereken ne için aldığımızdır. Beyazlatma ve Diş eti hastalıklarına karşı koruma sağlayan iki çeşit diş macunu bulunmaktadır. Diş macunlarının içerisinde bulunan florür diş minelerinin güçlenmesine yardımcı olmaktadır.

Diş için En Doğru Diş Macunu Seçmek İçin Neler Yapılmalıdır?

Dil ve dişleri içerisine alan ağız, sağlığı korumak için başlıca organlarımız arasındadır. Dışarıdan gelen bakteriler hava yoluyla ağızımıza girer ve solunum borusundan geçerek vücudun temel birimlerinde yer eder. Bu nedenle ağız ve diş sağlığını ihmal etmemek gereklidir. Doğru diş macunu ürünleri seçerken ilk olarak kaliteli ve güvenli olması gerekmektedir. Diş macunu ürünleri alırken bakılması gereken içeriğinde florür bulunup bulunmamasıdır. Formülünde florür bulunan macunlar Amerika Gıda ve İlaç Kurumu onayından geçer ve kontrollü bir şekilde insanlığa sunulur. Florür içermeyenler ise tamamen kozmetik bir üründür. Florür genç, yetişkin, çocuk herkesin kullanması gereken bir üründür. Diş yüzeyinde biriken mikropları temizlemeye yardımcı olan macunlar diş etlerinde oluşan deformasyonları yeniler. Diş sorunlarından bir tanesi olan hassas dişler, hassas bir bakım ister. İçeriğinde klorür ve potasyum bulunan diş macunları tercih edilmelidir. Diş iltihapları ve tartarlar için ise çinko bulunan diş macunları sağlıklı diş etlerine kavuşmanızı sağlar. Dişleri beyazlatmak için de karbonat bulunan macunlar kullanılmalıdır.

Diş Macunu Ürünleri

Diş Beyazlatıcı Diş Macunu 3 Ton, özel formülü sayesinde klinik ve araştırmalardan geçen macun beyazlatıcı etkisi ile 3 tona kadar açıcılık sağlar. Diş minelerine zarar vermeden beyazlık sağlayan Arm&Hammer Advance White sigara, alkol ve kahve lekelerini derinlemesine temizler. Tamamen doğal olan macun, diş hekimlerinin tercih ettiği şekilde üretilmektedir. Hassas dişlerinde kullanabileceği bu ürün güvenli bir ağız bakım sağlar. Uzun süreli ferah bir ağız içi kokusu sağlar.

Hassas Dişler için Beyazlatıcı, tamamen doğal karbonat ile üretilmiştir. Diş macunu ürünleri arasında yer alan bu ürün diş etlerinde sıkıntı yaşayan kişilere özel olarak hazırlanmıştır. Dişlerde bulunan çürükleri meydana gelen asitlerinde yok olmasına yardımcı olan Advanced White Sensitive dişleri derinlemesine temizlerken aynı zamanda beyazlatıcı özelliği ile ağız ve diş bakımına katkı sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.