sadsad x
asdasd

Vücut Yağı

53 ürün
    1 2

Duş jeli yerine kullanılan bu ürünler cildin nemlenmesinde ve rahatlamasında büyük bir katkı sağlamaktadır. Duş yağı ürünleri cilt temizliği ardından kullanılan ve kurumuş ve gerginleşmiş ciltlerin konforunu sağlamada oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

Duş Yağı Vücuda Etkisi

Duş yağı ürünleri cilt yüzeyinde çevresel faktörlerin neden olduğu ağırlığı ve cilt yıpranmalarını gidermeyi amaçlayan bir özelliğe sahiptir. Cilt bariyerlerinin güçlenmesini ve kuruma görülen cilt tabakasının nemlenmesine yardımcı olmaktadır. Duş yağı ürünleri seçilirken dikkat edilmesi gereken önemli konulardan bir tanesi cilt tipin uygun olmasıdır. Karma, yağlı, hassas, kuru, normal tüm cilt tiplerine uygun farklı ürün seçenekleri bulunmaktadır. Cilt türüne uygun alınmayan duş yağı cilt üzerinden alerjik reaksiyonların oluşmasına neden olur. İçeriğinde hoş kokulu ve şifalı yağlar ile suyun birleştirilmesi sonucunda meydana getirilen formül vücut gözenekleri içerisinden emilim sağlayarak nemlendirme gerçekleştirmektedir. Banyo yağı genellikle çiçek kokusu ile oluşturulmaktadır. Kadınlar tarafından kullanılan ürünler genellikle lavanta ve gül kokularına sahip olanlardır. Lavanta yağı baş ağrısı, stres ve kas ağrıları için iyi gelir. Hassas ve yağlı ciltler için kullanılan ürünler içerisinde bulunmaktadır. Okaliptüs yağı ise sivilcelere iyi gelmesi nedeniyle yağlı ciltlere özel olarak geliştirilmiş bir formül oluşturmaktadır. Banyo yağı ürünleri duş alınacak suyun içerisine damlatılır. Gece yatmadan önce alınan duş esnasında kullanılması hem cildi hem de uykuyu olumlu bir şekilde etkilemektedir.

Duş Yağı Ürünleri

Dermalogica Stress Relief Treatment Oil Vücut Bakım Yağı, hassas ciltler için özel olarak geliştirilmiş formüle sahiptir. Karma ciltler içinde kullanımı uygundur. Rahatlatma özelliği ile hoş kokusu birleştirilerek özel bir bakım sağlar. Yüz bakımında kullanılmaya uygun bir yapıya sahiptir. Sadece yetişkinlerin kullanımı için uygundur. Masaj ve banyo sırasında cilde uygulanan ve cildi besleyen bir yağdır. İnce bir şekilde oluşmuş çizgilerin giderilmesi gerekmektedir. Formülünde bulunan sandal ağacı, portakal çiçeği ile stresten uzak tutma özelliğine sahiptir. Suni koku içermez, paraben bulundurmaz ve renkli pigmentlere sahip değildir. Komedojenik değildir. Bu nedenle diğer cilt tiplerinin kullanması alerjik reaksiyonların meydana gelmesine neden olmaktadır.

Elancy Huile de Douche Tonifiante, sabun içermeyen bir formüle sahiptir. Bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş kuru ve hassas ciltleri temizlemeye yarayan bir üründür. Su ile köpürür ve zengin formülü sayesinde cildin rahatlamasına yardımcı olur. Cilt esnekliğinin yeniden oluşmasını sağlar. Sarımsak özü ile gözeneklerin arınmasında ve esneklik konusunda oldukça etkilidir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.