Yandex Metrica

Göz Çevresi Anti-Aging

Yüzümüzde iki oyuktan oluşan göz çevremizi çevreleyen deri ince ve çok hassastır. Bu nedenle çok hızlı bir şekilde yıpranma meydana gelmektedir. Cildin yapısında bulunan yağ salgısı göz çevresinde bulunmaz. Korunması oldukça zor olan bu bölge yorgunluk, uykusuzluk ve zararlı madde kullanımlarında içeri çöker ve morluklar oluşmaya başlar. Bu morluklar gözaltlarında kötü bir görünüme neden olur. Yüz çevresinde oluşan bu görünüm erken yaşlanma belirtileri ile gittikçe daha da kötü bir görünüm oluşturur.

Göz Çevresi Anti Aging Vücuda Etkisi

Göz çevresi bakım ürünleri yanı sıra Anti aging özelliği bulunan kremler gözaltlarında oluşan hasarların giderilmesin etkin bir rol oynamaktadır. Göz çevresi Anti Aging bakım çevresel faktörlerden güneşin zararlı ultraviyole ışınları, hava kirliliğinden korumaya yardımcı olan ürünler erken yaşlanma belirtilerini azaltarak yok etmeye yardımcı olmaktadır. Nem seviyesi düşük olan göz çevresi anti aging ile kısa sürede mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Özellikle kadınların göz etrafında oluşan belirtileri yok etmede başarılı olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğadan gelen özlerin karışarak bir araya gelmesi ile üretilen bakım ürünleri orta yaş kadınlarının yaşadığı sıkıntıları gidermek üzere özel olarak laboratuvarlarda geliştirilerek insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Göz çevresi anti aging bakım ürünleri dermatolojik ve klinik çalışmalardan başarı ile geçerek kullananlar tarafından en sık tercih edilen ürünlerdendir.

Göz Çevresi Anti Aging Ürünleri

Lierac Liftissime Yeux, göz kapakları ve göz etrafı için geliştirilmiş yeniden şekil veren bakım kremidir. Bakışların yorgun görüntüsünü ortadan kaldırır. Bitkisel tensörler sayesinde göz çevresinde bulunan ince çizgiler, kazayağı görünümü ve torbalanmalar giderek azalmaya başlar. Uzun süre kullanım ile genç bakışlara kavuşturan anti aging ürünü aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Yapısı tamamen jel ve şeffaftır. Sürüldüğünde kuvvetli bir şekilde emilme hacmine sahiptir. İçeriğinde kesinlikle parfüm içermez. Kendine has hoş bir kokuya sahiptir. Dermatolojik testler, araştırmalardan kolaylıkla geçen bu ürün özel ambalajı ile kullanımı oldukça kolaydır. Göz çevresi şekillendirici kullanan kadınların yapılan testler sonrasında yaptıkları yorumlarda Lierac Liftissime Yeux’u tercih edeceklerini belirtmişlerdir.

Sıkılaştırıcı Göz Serumu, hassas ciltler dâhil tüm cilt tiplerinde bulunan ince çizgilerin varlığını yok etmeye yardımcı olmak üzere geliştirilmiş göz bakım serumudur. Cildin görünümünü en iyi şekilde düzene sokar ve nemlendirerek yumuşatır. Kırışıklık karşıtı zengin formülü sayesinde göz çevresinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır. İçeriği tamamen doğal özlerle bütünleştirilmiştir.

37 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.