Bioderma

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
95 ürün
    1 2

Dermatoloji ve biyoloji uzmanlarının birlikte formüllerini geliştirdiği Bioderma ürünleri uzun yıllardır dermatologların tarafından önerilmekte ve dünya çapında güvenle kullanılmaktadır. Ürün gamında çok çeşitli seçenekler sunan Bioderma’da cilt, yüz, vücut, saç ve güneş bakımına dair etkili çözüm sunan ürünler bulabileceğiniz gibi anne, bebek ve çocuk bakımında ihtiyaç duyulan ürünleri de bulabilirsiniz. Probleme yönelik oluşturduğu serilerle öne çıkan Bioderma’nın hassas ciltler için Sensibio, nemsiz ciltler için Hydrabio, kuru ciltler için Atoderm ve yağlı ciltler için Sebium serileri düzenli kullanımda etkili sonuçlar vermektedir. Diğer serilerin detayları için Dermokozmetika’yı inceleyebilirsiniz.

Bioderma Ürünleri

Bioderma, Fransa merkezli bir dermokozmetik markasıdır. Yaklaşık 40 yıllık bir tecrübe ile, cilt sorunlarına ve cilt bakımına yönelik çeşitli ürünler geliştirmektedir.

Dünya çapında yaklaşık 90 ülkede faaliyet gösteren Bioderma, dünyanın en popüler dermokozmetik markalarından biridir. Farklı cilt tiplerine ve cilt sorunlarına yönelik onlarca ürün çeşidi bulunan Bioderma; cildin, hastalıklar, yaşlanma veya çevresel faktörlerden dolayı yıpranmasının ve bozulmasının önüne geçmeye yardımcı olacak ürünler üretir.

Bioderma ürünlerinde; cildin doğal yapısına zarar vermemek için sınırlı sayıda bileşen bulunur. Bu sebeple; dermatoloji alanında dünya sağlık kuruluşlarından onaylıdır. Biyolog ve dermotologlardan oluşan uzman ekip tarafından formülize edilen cilt bakım ürünleri; cildi korumak ve çevresel faktörlere karşı direncini arttırmak üzere üretilmiştir. Çeşitli klinik deneylerden geçirilerek satışa sunulan Bioderma ürünleri, dünyaca ünlü isimler tarafından da tercih edilmektedir.

Bioderma Ürün Serileri

Bioderma ürün serileri içerisinde; makyaj, yüz temizleme, nemlendirici ve yatıştırıcı etkisi bulunan ürünlerin yanında, şampuan, güneş kremi, leke kremi, göz kremi ve tonik gibi ürünler de bulunur. Bu ürünler kısaca şunlardır;

Sensibio: Hassas ciltler için üretilen bir üründür. Cildi temizlemenin yanında koruyucu etkisi de bulunmaktadır.

Hydrabio: Özellikle nemsiz ve kuru ciltler için geliştirilen bir üründür. Cildi nemlendirmenin yanında, makyaj sonrası temizleme için de kullanılır.Hava kirliliği, stres, ısı değişimleri sonucu gerginleşen ciltler üzerinde etkili bir nemlendirme sağlar.

Cicabio: Hem bebeklerde, hem çocuklarda, hem de yetişkinlerde; yüz ve vücut için oldukça ideal bir üründür. Hafif ve kremsi bir dokuya sahip, doğal ve etkili bir üründür. Şişlikleri ve rahatsızlıkları azaltır. Tahriş olan ciltlerin onarılmasına yardımcı olur.

Node saç bakım serisi: Saç dökülmesini azaltmak ve saçı beslemek için geliştirilen bir üründür. NODEtergent ( deterjan içermeyen ) kelimelerinin ilk harflerinden oluşturulan bir üründür. Özellikle hassas saç derisi ve kırılgan saçların doğal yapısına karşı oldukça nazik bir üründür. Yağlı saçlar, normal saçlar, kuru saçlar, kepek oluşumuna müsait saçlar, yıpranmış saçlar, ince telli saçlar için ayrı ayrı ürün grupları vardır. Tüm ürünleri şampuan grubunda yer alıp, her yıkamada kullanılabilmektedir.

Sebium: Karma ve yağlı ciltler için özel olarak üretilmiştir. Sebum dengesinin bozulmasıyla ortaya çıkan çeşitli cilt problemlerinin ortadan kaldırılmasına yardımcı olur. Ciltte bulunan fazla yağın kaldırılmasına katkı sağlar. Bar, solüsyon ve jel olarak bulunur. Yatıştırıcı özelliğe sahiptir.

Atoderm: Özellikle aşırı kuru ciltler için etkilidir. Kadın ya da erkek, yetişkin ya da çocuk tüm bireylerin yüz ve vücutlarında kullanılabilir. Sabun ve katkı maddesi içermez. Cildi nemlendirir, besler ve gerginlik hissini azaltır. En hassas ciltlerde bile sorun yaratmayacak derecede parfüm içerir ve hoş kokusu vardır.

ABCDerm: Bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak üretilen ABCderm serisi; göz yakmayan, besleyici, yumuşatıcı ve rahatlatıcı ürünlerden oluşur.

Photoderm ( güneş kremi ): Mevsimlere ve günün saatlerine göre, güneş ışınlarının etkisi ve cilde verdiği zararlar da değişir. Bioderma güneş kremi; bu değişken etkilere karşı özel ürünler geliştirmiştir. Bunun yanında cilt tipine ve yaş gruplarına özel olarak ürün çeşitleri bulunur. UVA ve UVB ışınlarına karşı yüksek koruma sağlar. İçeriğinde parfüm ve paraben bulunmaz.

 White Objective: Hassas ciltler için leke giderici, peeling etkili, temizleyici ve parlatıcı ürünlerden oluşur.

Bioderma Kullananların Yorumları

Bioderma kullananların yorumlarına bakıldığında; özellikle Bioderma güneş kremi, Bioderma yüz temizleme jeli, Bioderma sensibio gibi ürünler başta olmak üzere; bütün Bioderma ürünlerinden memnuniyet duyulduğunu görebilirsiniz. İnternet sitemizde ürünler hakkında detaylı açıklamaları, müşteri yorumlarını bulabilirsiniz. Ayrıca aynı gün kargo ve kapıda ödeme gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Her alışverişinizde Bioderma puan kazanabilir, bu puanları kullanabilirsiniz. Bunun yanında beğenmediğiniz ürünleri, 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.