x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Birçok farklı ürünü ile adından sıkça bahsettiren Bioderma markasının 60’a yakın ülkede satışı yapılmaktadır. Kullananlar tarafından kendi alanında en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Fransa’da kurulan dermatoloji laboratuvarlarında çalışmalarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini esas alan firma ürünlerini hazırlarken geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Bioderma her cilt tipinin ihtiyacına yönelik ürünler geliştirmektedir. Cildin sağlıklı ve bakımlı görünmesine yardımcı olan ürünler sayesinde cilt yüzeyi kusursuz ve pürüzsüz bir görünüm kazanır.
Bioderma tüm kullanıcılara hitap edecek çeşitlilikte dermokozmetik ürün sunmaktadır. Böylece kullananların kendi ciltlerini tanımaya olanak sağlamış bulunmaktadır. Sensibio serisi, tamamen dermokozmetik olan bu ürün serisi cildi yatıştırır. Hassasiyete ve güneş ışınlarına karşı da koruma sağlar. Sensibio patentli ürünleri ile birçok cilt sorununa çözüm sağlar. Özellikle toleransı düşük ciltler üzerinde etki eden bu seri klinik ve test araştırmalarından başarı ile geçmiştir. Parfüm ve paraben içermez kullananlar tarafından en sık tüketilen ürünü Sensibio H2o ürünüdür.

Cicabio serisi, cilt yüzeyinde oluşan yaralar ve şişlikler için üretilmiş olan Cicabio serisi aynı zamanda sızıntılı veya sızıntısız kesiklerde de etkisini gösterir. Gündelik yaşantı içerisinde ufak kazalar sonrasında anında kullanılabilen bu ürünlerin hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Düzenli kullanım sonunda hasarlı bölgede iz ve leke kalıntısı bırakmaz. Cicabio serisi kullananlar en sık estetik sonrasında oluşan hasarlarda bu seriyi kullanmayı tercih etmektedir.

Kuru ve çok kuru ciltler için hazırlanmış Bioderma serilerinden biri olan Hydrabio, nemsiz kalmış ciltler için hazırlanmıştır. Ciltte oluşan yağlanmayı azaltmaya yardım eden Hydrabio akne ve akne izlerinin meydana gelmesini engeller. Yapılan test ve araştırmalar sonucunda hiçbir yan etkisi bulunmayan Hydrabio serisi cildi spf30 faktör şeklinde güneş koruyucu içeriği ile etkili bir koruma sağlar.

Sebium serisi ise yağlı ve akne eğilimli cilt sorunlarına iyi gelmektedir. Yağlı ve karma ciltlerde sivilce oluşumu daha sık görülmektedir. Temizleme ve bakım ürünlerini tamamlayıcı ürünlerin birlikte kullanılmasıyla kusursuz bir görünüme kavuşturur. Cilt yüzeyinde bulunan sebum seviyesini dengelemek için içeriğinde bulunan doğal özlerle yeniden canlılık kazandırır. Sebium serisinin öne çıkan ürünleri Sebium H20, Sebium Hydra Creme, Sebium Purifying Bar’dır.

Bioderma güneş ürünleri, hassas ciltleri düşünülerek tasarlanmış koruyucu ürünleri ile güneş altında kalma sürenizi ayarlamanıza yardımcı olur. Güneş ışınlarının yarattığı cilt sorunlarından bir tanesi olan güneş lekeleridir. Bu lekeler ciltte kötü görünümlere sebep olmaktadır. Güneş alerjisi olan kişiler içinde koruyucu özelliği bulunan Bioderma güvenli koruma için patentli ürünleri ile kullananlar tarafından en sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Tamamen dermokozmetik olan Bioderma ürünleri arasında ayrıca Node, Atoderm ve ABCDerm serileri yer almaktadır.


1 2 3 .... 6 7 8
1 2 3 .... 6 7 8
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.