sadsad x
asdasd

Old Spice

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
20 ürün

  Old Spice, 1973 yılında William Lightfoot Schultz kadınları hedef alarak sabun üreterek kişisel bakım alanına adım atmıştır. İlk kez kadınları daha sonra ise erkekleri hedef alarak kişisel bakım ürünlerini piyasaya sürmüştür. Zaman içerisinde geliştirdiği erkek ürünleri daha fazla beğenilince firma, ürün çeşitlerini sadece erkeklere özel hazırlamaya başlamıştır. Sizde Old spice deodorant, sabun, duş jeli, şampuan ve diğer tüm ürün çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Old Spice Ürünleri

  Erkekler için kişisel bakım, ağız bakım, vücut temizliği ve saç en temel bakımlar arasındadır. Old Spice markası da erkeklere özel olarak geliştirdiği deodorant, sabun, duş jeli, traş sonrası losyonu ve şampuan gibi ürünlerle kişisel bakım ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

  Old Spice Erkekler için Saç Bakım Şampuanı

  Saçlarınız için bakım 2 etkiyi bir arada sunan şampuan ve duş jelidir. Saç ve saç derisini nazikçe temizler. Aynı zaman da duş jeli olarak da kullanılabilen özelliği ile vücudu kirden arındırır ve etkili temizlik sağlar. Saçlara ve vücuda temiz ve ferah bir koku sağlar. 

  Saç bakım ürünlerinin yanı sıra geliştirdiği kişisel bakım ürünleri ile de birçok kişinin beğenisini kazanmıştır. Özellikle Old Spice deodorant vücut bakımında en sık kullanılan ürünler arasında yer alır. Farklı aroma ve kokuları ile vücuttaki kötü kokuyu önler ve uzun süre ter kokusunda karşı etkilidir. Bunun yanı sıra diğer ürünlere bakacak olursak;

  • Old Spice Parfüm
  • Old Spice Duş Jeli
  • Old Spice Tıraş Sonrası Losyon v.b ürünler yer almaktadır.

  Sizde erkekler için özel olarak geliştirilmiş Old Spice markasının tüm ürünlerini Dermokozmetika.com sitemiz üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.