x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Güneş Ürünlerinde Ekstra %10 İndirim

Kış aylarında ve yaz aylarında etkinliğini gösteren ultraviyole ışınları, cilt bakımı için oldukça zararlıdır. İstenmeyen bir görünüm oluşmaması adına kullanılan vücut güneş kremi ürünleri sadece vücut bölgesi için kullanıma uygundur. Yüksek düzeyde koruma sağlayan ürünler bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına göre farklı formüller ile tasarlanmaktadır.

Vücut Güneş Kremi Vücuda Etkisi

Koruyucu bir kalkan gibi bedeni saran krem yaz aylarında ince kıyafetlerin içerisinde cildi korumaya yardımcı olmaktadır. Sadece vücut bölgesi için kullanılan vücut güneş kremi diğer bölgelerde işlev göstermemektedir. Cilt lekesi veya kızarıklıkların oluşmaması için uzmanlar tarafından önerilen kremler vücut bakımını da desteklemektedir. Vücut güneş kremi içeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde patentli formüllere sahiptir. Her bireyin rahatlıkla kullanabileceği güneş koruyucu ürünler güneş yanıklarının da oluşmasına engel olmaktadır. Yaz aylarında giyilen mayo, bikini gibi parçalar tüm vücudu sarmalamaz. Bu nedenle cildi korumak için güneş kremlerine ihtiyaç duyulur. Dışarı çıkmadan yarım saat önce sürülmesi gereken vücut kremleri, yüz kremlerinden farklı bir yapıya sahiptir. İçeriğinde bulunan yüksek koruma sağlayan filtre özelliği suya dayanıklı yapısıyla tam gün boyunca etkinliğini sürdürmesine karşı koymaz. Dermatolojik testlerden geçerek onaylanan ürünler vücut güneş koruyucu kullananların vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almaktadır. Güneşe karşı hassasiyet gösteren ciltler üzerinde de etkinliğini sağlamaktadır. Tüm ciltlerin rahatlıkla kullanabileceği kremler uzun süre cildi nemli tutar.

Vücut Güneş Kremi Ürünleri

Yüksek Korumalı Büyük Boy Yüz Ve Vücut Sütü, normal ve kuru cilt tiplerine göre hazırlanmıştır. 30 faktör ile yüksek bir koruma için uygundur. Tüm ailenin kullanabileceği bir forma sahiptir. Her ailenin tatil hazırlıklarında güvenle yanına alabileceği güneş koruyucu etkinliğini korumaktadır. Kuru ciltlerin gösterdiği pullanma ve sertlik hissini yumuşatmaya yardımcı olmaktadır. Yüz içinde kullanım sağlanmaktadır. İsteyen kişiler yüz ve vücut için bir olarak koruma sağlayabilir. Canlandırma özelliği ile cildi pürüzsüz ve kusursuz bir görünüme sokar. Bebek ve çocukların cildinde temizleyici olarakta görev almaktadır. Cildi sakinleştirir ve yatıştırır. Güneş yanıklarına karşı kullanımı uygundur. Sabun içermeyen bir formüle sahiptir. Tahriş ve pullanma oluşan ciltlerin iyileşmesine yardım eder. Parabensizdir.

Dr. Murad Summer Sun Essentials, kofre içerisinde bulunan Dr. Murad Oil Free Sunscreen güneş koruyucu özelliği ile vücudu kalkan içerisine almaktadır. İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde cildin görünümünün düzelmesine ve parlamasına neden olmaktadır. Nar özü ile erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır.

Vücut Güneş Kremi

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.