sadsad x
asdasd

Çocuk Diş Macunları

41 ürün
    1 2

Ağız ve diş sağlığı çocuk ve yetişkinler için son derece önem taşır. Düzenli olarak fırçalanan dişler çürük oluşumunu engeller, diş eti rahatsızlıklarını önler ve ağız kokusuna sebep olan bakterilerin giderilmesini sağlar.

Bu anlamda sağlıklı ve bakımlı dişler için çocuklara diş fırçalama alışkanlığının küçük yaşta kazandırılması gerekir. Hepimizin bildiği gibi çocukların ağız yapısı daha küçük ve hassastır. Etkili ve rahat uygulama için çocuklara özel diş fırçası ve diş macunları üretilmektedir. Genellikle çocuk diş macunları mentol ve zararlı kimyasallar içermez. Bu anlamda çocuğunuzun dişine zarar vermeyecek diş fırçalama alışkanlığını daha kolay sağlayacak ve dişlerini fırçalarken keyif alabileceği meyve özlü diş macunu tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra genellikte küçük çocuklar dişlerini fırçalarken su ve diş macunu yutabilir. Tüm bunlara önlem almak için organik diş macunu tercih edebilir, doğal içme suyu ile çocuğunuzun dişlerini fırçalamasını sağlayabilirsiniz.

Dünyaca ünlü Biosmile, Rocs ve daha bir çok markanın organik diş macunu, çocuk için diş macunu çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.