sadsad x
asdasd

Eyeliner - Dipliner

70 ürün

Dünyaca ünlü markaların eyeliner çeşitleri Dermokozmetika’da!

Göz makyajını tamamlayan unsurlardan biri de eyelinerdır. Göz yapısını belirginleştirir ve bakışlara anlam kazandırmaya yardımcı olur. Hem günlük makyajda hem de özel gün makyajlarında sıkça tercih edilmektedir.

Eyeliner Çeşitleri

Kalem : Kullanım kolaylığı sunan kalem eyeliner uygulamaya yeni başlayan kişiler için oldukça idealdir. İnce uçlu fırça yapısı sayesinde kirpik diplerine çizgiyi tek seferde çizmeyi sağlar.

Likit : İnce uçlu fırçası sayesinde kirpik diplerine çizgi çizerek göz yapısını belirginleştirmeye yardımcı olur. En yaygın eyeliner çeşitleri arasında yer alan bu ürün küçük şişe tasarımına sahiptir. Normal ürünlere göre daha kalıcı ve uzun süre kullanım avantajı sağlar.

Jel: Genellikle profesyonel makyajda tercih edilmektedir. Kavanoz forma sahiptir. Eyeliner fırçası ile uygulanır.

Toz: Kendinden fırçalı özelliği sayesinde kolay uygulama sağlar. Gözlerde sürme etkisi yaratır.

Çoğu kadın makyaj yapmayı sever. Bazı kadınlar makyajı kolay tamamlarken, bazı kadınlar göz makyajı uygulamasında zorluk çeker. Kolay ve pratik uygulama için doğru ürünler tercih etmek son derece önem taşır Özellikle göz makyajını yeni yapmaya başlayan kişiler için kalem eyeliner oldukça doğru bir tercih olacaktır. Kalem formu sayesinde tutuş ve uygulama kolaylığı sağlar. Aslına bakacak olursak eyeliner sürmek sanıldığı kadar zor değildir. Sürümü kolaylaştıracak birkaç öneriyi sizin için hazırladık!

Eyeliner Sürmenin Püf Noktaları

  • Göz kapağınızı makyaja hazırlamak için bir baz kullanmalısınız.
  • Ellerinizin titrememesine özen gösteriniz.
  • Uygulama yaparken büyüteçli ayna tercih ediniz. 
  • Kuyruklu eyeliner tercih edecekseniz önce kuyruk çizgisini belirleyin, ufak noktalarla birleştirerek istediğiniz görünüme sahip olabilirsiniz.
  • Uygulamaya yeni başladıysanız kalem formlu eyeliner doğru bir tercih olacaktır.
  • Likit eyeliner sürerken hata yapmaktan çekiniyorsanız göz kalemi ile hafif çizgiler belirleyip, üzerine eyeliner sürebilirsiniz.
  • Gün boyu kalıcı bir etki için waterproof suya dayanıklı ürünler tercih edebilirsiniz.
  • Eyeliner istediğiniz gibi olmadığında veya bozulduğunda kulak çubuğu ile pratik bir şekilde düzeltebilirsiniz.

Gözlerinizin güzelliğini ortaya çıkarmak, bakışlarınıza anlam katmak ve kusursuz bir göz makyajı uygulamak için kategorimiz üzerinden en popüler markaların eyeliner, dipliner ürün çeşitlerini inceleyebilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.