Yandex Metrica

Eyeliner & Dipliner

Kadınların göz makyajlarını yaparken sıklıkla kullandıkları Eyeliner ve Dipliner birbiri ile aynı görüntüye sahip olsa dahi kullanım amaçları birbirinden tamamen farklıdır. Etkileyici göz kapakları üzerine sürülen bu ürünler günlük makyaj rutininde eski zamanlara göre daha sık yer almaktadır.

Eyeliner& Dipliner Vücuda Etkisi

Son zamanlarda kadınların denemeye başladığı ürünler arasında yerini alan eyeliner& dipliner bulunmaktadır. İşlevleri ve isimleri birbirinden farklı olan bu ürünler göz çevresine uygulanan makyaj ürünleri içerisinde göz kapaklarının şekillenmesi için kullanılmaktadır. Eyeliner adı verilen minik tüp içinde bulunan fırça daha uzun bir yapıya sahiptir. Kirpik diplerinden kaş altı hizasına doğru düz bir ince çizgi olarak çekilen eyeliner bakışların etkisini olumlu olarak değiştirmektedir. Dipliner ise eyeliner fırçasına daha küçüktür. Yeni makyaj yapmaya başlayan kişilerin kullanıma daha uygun olan bu ürün normalden daha ince bir şekilde çizgi sürüklemek adına kullanılmaktadır.  Eyeliner& Dipliner ürünleri içerisinde bulunan etken maddeleri sayesinde göz kirpiklerine kesinlikle zarar vermemektedir. Kullanımı oldukça zor olan bu ürünler göz kapaklarını bir anda berbat olmasına neden olabilmektedir. Hassas şekilde kullanılan fırçalar büyük  yoğunlaşma sonucunda parmakların titremeden çekilmesi doğru uygulama sonucunu vermektedir. Kirpik maskarası ile bakışların bütünlüğü tamamlanarak etkileyici sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kedi gibi görünen göz kapakları bu ürünler sayesinde meydana gelmektedir. Tüm kadınların rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdendir.

Eyeliner& Dipliner Ürünleri

Loreal Super Liner Superstar, renk tonu siyah olan göz boyası kusursuz bir çizgi ile nefes kesici bir görüntü oluşturmaktadır. Bu ürünü kullanırken kirpik diplerinden başlayan çizgi isteğe göre kalın veya ince olarak şekil almaktadır. Göz ve göz çevresinin belirginliğini arttıran göz likit formülünde siyah pudra ile zenginleştirilmiştir. Göz kapaklarını yoğun şekilde boyama sağlayan Super Liner kusursuz bir sonuç isteyenlerin kullandığı bir üründür. Kadınların kullandıkça pratik kullanımı ile büyük bir beğenisini kazanmıştır. Dermatologlar tarafından tavsiye edilmektedir.

Dior Christian Dior Addict Eyeliner, siyah renk tonuna alışılmış ürünlerin aksine mavi renkli eyeliner akışkan kıvamında özel ambalajı içerisinde kullanıcıların huzuruna çıkmaktadır. Hassas, karma, yağlı, normal tüm cilt tiplerinin rahatlıkla kullandığı bu ürün yoğun bir renk tonuna sahiptir. Özel olarak hazırlanmış likit kendine özgü bir kullanıcı kitlesine sahiptir. Diğer Eyeliner& Dipliner ürünleri haricinde sıklıkla kullanılan mavi renkli eyeliner özellikle renkli gözlü kişilerin tercih ettiği bir üründür. Formülünde bulunan pudra sayesinde cilt yüzeyinden temizlenmesi oldukça kolaydır.

10 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.