x
Kategoriler
Filtrele

Kadınlar hayatları boyunca birçok görev üstlenmektedirler. Anne, eş, kardeş, hanım, kız, ev kadını gibi sınıflandırmalar içerisinde kendine bakması pek olası değildir. Vücut zaman içerisinde değişimler göstermeye başlar. Yıpranan cilt kötü bir görünüme neden olur. Vücut olarak estetik bir biçime sahip olan kadınlar tüylenme ile bunun üstünü örtmektedir. Vücudun belli bölgelerinde bulunan tüylenme sorunları genellikle hormonsal bir rahatsızlıktır. Erkeklere özgü tüylenme semptomu testosteron hormonu ile salgılanmaktadır. Ciddi bir konu olan tüylenme kadın sağlığını olumsuz olarak etkilemektedir. Kadın sağlığı için gerekli olan tedavi yanında oluşan tüylenme sorununu çözmek üzere birçok markanın ağda ve epilasyon ürünleri bulunmaktadır.

Kadın sağlığı Vücuda Etkisi

Kadınların bedenleri erkeklere göre daha farklı işletime sahiptir. Daha duygusal ve narin kadınlar yaratıştan itibaren östrojen hormonu salgılamaktadır. Östrojen hormonu kadınların, kadınlık görevlerini tam tamına yapmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle hormonsal bozukluklar meydana geldiğinde oldukça fazla etkilenmektedir. Kadınların vücutlarını güzel göstermeye yarayan kadın sağlığı ürünleri son teknoloji yapılandırması kolay ve pratik çözümler sağlıyor. İçeriğinde bulunan doğal bitkiler sayesinde vücudun; bacak, kol, genital alan ve koltuk altlarında uzayan istenmeyen tüyleri yok etmeye yardımcı olmaktadır. İstenmeyen tüyler düzenli olarak temizlenmediği takdirde birçok genital hastalık ve kötü kokulara sebebiyet verir. Saç dışında vücutta yer alan bütün tüyler temizlenmelidir. Yüz çevresinde de oluşan tüyler bunlar arasında dâhildir.

Kadın Sağlığı Ürünleri

Bioder Biocure Tüy Azaltıcı Bakım Kürü, Biota laboratuvarlarında hazırlanmış kür yüz bölgesinde oluşan tüylenmenin sona ermesi için üretilmiştir. İçeriğinde bulunan etki sayesinde kısa sürede yüz bölgesinde oluşan kıl köklerinin incelmesi ve dökülmesini sağlar. Üç etki sağlayan Bioder biocure krem yağ, süt ve serum ile işlemleri gerçekleştirmektedir. Her ağda ve epilasyon sonrasında kullanıma uygun tüy azaltıcı krem bir sonraki kıl hücrelerinin oluşmasını engeller. Vücut hatlarını ağrısız, sızısız sona erdirmek üzere üretilmiş mucizevi bir üründür.

Bioder Sirli Ilık Ağda, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Kol, bacak, genital bölge ve yüz için kullanılır. Ağda içeriği ağaç gövdelerinden toplanan reçine sağlamaktadır. Tadı oldukça tatlı olan Bioder Sirli ılık ağda kadınların bakım yapmakta sıkıldığı konulardan biri olan tüy azaltma vücudun belirli bölgelerinde oluşan tüy ve kılı derinlemesine temizler. Pürüzsüz ve mükemmel görünmek için cilt bakımını tamamı ile yaparak hücrelerin yenilenmesi veya tekrarlanması için elinden gelen tüm imkânlarını kullanır. Kadın sağlığı ürünleri arasında birçok ağda ve ağda bezi bulunmaktadır.

Kadın Sağlığı

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.