x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Filtrele

Kaş kalemi veya Kaş boyası ile doğal bir görünüme kavuşmuş kaş şeklinin gün boyunca sabit kalmasını sağlayan kaş makarası oldukça önem teşkil etmektedir.

Kaş Maskarası Vücuda Etkisi

Genellikle şeffaf bir görünüme sahip olan maskalar şekli belirlenmiş ve dolgunluğu ayarlanmış görünümün kalıcılığını sağlamaktadır. Haricen kullanıma da uygun olan kaş maskarası ürünleri tüm işlemler sonunda arda kalan boşlukların doldurulmasına yardımcı olmaktadır. Fırçası kirpik maskaralarında daha farklı bir şekilde kalından ince göre sivrileşmektedir. Boyut olarakta küçük olan kaş maskaraları böylelikle kolay ve pratik kullanıma uygun olur. Kaş yapısını sertleştirmeden sabitlemeyi başaran formülü kıl köklerine kesinlikle zarar vermez. Göz şeklini daha fazla belirgin bir hale sokan bu ürünler kullananlar tarafında beğenilmektedir. Renk çeşitleri mevcut bir yelpazeye sahiptir. Renk dağılımın homojen bir şekilde sağlamaktadır. Kaş sorunları yaşayan kişilerin günlük yaşantısında kullanmasına uygun bir formüle sahiptir. Kozmetik ürünler arasında ismini sıklıkla duyduğumuz Jane Irdale, Rimmel Brow This Awa, Benefit Gimme Brow gibi çeşitli markaların ürünleri içerisinde yer almaktadır. Uzun süre sabitleme sağlayan bu ürün gün sonunda da etkisini kaybetmez. Saç ve kaş rengi farklı olan kişilerin dengeyi sağlaması için büyük bir kolaylık sağlamaktadır. Dermokozmetik ürünler arasında yerini almaktadır. Dermatologlar ve uzmanların güvenle tavsiye ettiği marka serisi içerisindedir.

Kaş Maskarası Ürünleri

Jane Iredale Auburn Brow Color, seyrekleşen ve dökülen kaşlar kötü bir görünüm oluşmasına neden olmaktadır. Bu durumda yapılması gereken şekillendirici ürünler ile daha doğal bir görünüme sokmaktır. Bunun yanı sıra yapılması gereken en doğru uygulama kaş maskarası ürünleri kullanmaktır. İçeriğinde bulunan etken maddeler sayesinde kıl köklerinin beslenmesine, uzamasına ve dolgunlaşmasına yardımcı olmaktadır. Karma, yağlı, normal, kuru tüm cilt tiplerinin kullanıma uygundur. Kaşların kısa bir sürede dolgunlaşmasını sağlar. Cilt üzerinde herhangi tahriş ve alerjik reaksiyon oluşmasına neden olmaz. Kirpiklere de uygulanabilen bu ürün uzatıcı etkisiyle düzenli kullanım sonrasında istenilen sonuçlara ulaşmayı kolaylaştırmaktadır. Sürülecek bölgenin kuru ve temiz olması büyük bir önem taşımaktadır. Normal rimel gibi kaş diplerinden başlayarak uçlara doğru hafif darbeler şeklinde uygulanmaktadır. Kıl köklerinin hacim kazanmasına yardımcı olur.

Jane Iredale Brunette Brow Color, doğal görünümlü dolgunlaştırıcı bakım ürünüdür. Boşluk oluşan bölgelerde muhteşem etki yaratır. Her cilt tipinin rahatlıkla kullanabileceği ürünler arasındadır. Bastırılmadan nazikçe uygulanması gerekir. Aksi halde cildin kızarmasına neden olmaktadır. Kaş maskarası ürünleri kılların sabit durmasına ve anında hacim kazanmasına yardımcı olmaktadır.

Kaş Maskarası

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.