x

Kaş arasında meydana gelen boşlukların doldurulması adına kullanılan kaş kalemi diğer kaş ürünlerine oranla daha sert ve etkili bir yapıya sahiptir. İnce ve kısa kaş tiplerine sahip kadınlar genellikle kaş kalemi ürünleri ile düzeltmeler sağlar.

Kaş Kalemi Vücuda Etkisi

Yüzün koruyucusu olan kaşların daha güzel görünmesini sağlayan kaş kalemleridir. Bayanların sorun yaşadıkları konulardan biri olan kaş yapısı bazen kısa ve ince olabilmektedir. Kalın ve dolgun kaşlara sahip olmak isteyen kişiler çözümü kaş renklendirici kalemler ile bulmaktadır. Kaş kalemi ürünlerinin hemen hemen hepsinde kaş tarayıcı bulunmaktadır. Bazı ürünlerinde ise iki taraflı fırça ve tarak var olmaktadır. Kaşların şeklinin belirlenmesi için bu fırça ve taraklara ihtiyaç duyulmaktadır. Kaş diplerinin belirginleştirilmesi için yukarı doğru taranan kaşlar uygun renkli kalem ile boyanmaktadır. Kaş renklendirici seçilirken dikkat edilmesi gereken ilk öncelik seçilen rengin ten rengi ile uyumlu olmasıdır. Ürün bu doğrultuda seçilir ise daha iyi bir görünüm oluşur. Boyanmış kaşların altında gözlerin daha da ortaya çıkmasını sağlayan göz makyajının da önemli bir yeri vardır. Birbiri ile uyumlu olması gereken bu bölge güzelliğin korunması adına büyük bir iş çıkarmaktadır. Kaş kalemi ürünleri seçilirken renkli ucun sert olması deriye hasar verebilmektedir. Çok yumuşak uçlar ise gün geçmeden akmaya neden olabilir. Bu nedenle orta yapıya sahip ürünlerin kullanılması cilt sağlığını da korumaya yardımcı olur.

Kaş Kalemi Ürünleri

Ardell Kaş Renklendirici Koyu Kahve, şekli önceden belirlenmiş kaşlar için kullanıma uygundur. Renk tonu ile tüm kaşların ince, seyrek ve boş alanlarını doldurmasına yardımcı olur. Doğal bir görünüm isteyen kişilerin genellikle kullandığı bir renk tonuna sahiptir. Yapay bir görünüm oluşturmaz. Kaş fırçasının yardımıyla taranan kaşların düzenli durmasını sağlar. Hafif ve yavaşça uygulanan kalem doğru renk tonunu bulana kadar karıştırılarak yeniden renklenmesini sağlamaktadır. Renklendirici içeriği ile cilt sağlığına herhangi bir zarar vermez. Orta yapıda bir yumuşaklığa sahip olması nedeniyle kullanımı daha kolay ve pratiktir. Sade ve harici kullanım için uygunluk göstermektedir.

Maybelline Renkli Master Shape Deep Brown, diğer göz kalemlerinde daha farklı formüle sahiptir. Hassas, karma, yağlı tüm ciltlerin kullanımına göre tasarlanmıştır. İçeriğinde normalden daha ince renk pigmentleri bulunmaktadır. Kaş kıllarının inceliği ile orantı sağlayarak çizgiler çekilerek doğal kıl görünümü oluşturmaktadır. Kaşlarının yapaylığı anlaşılmasın isteyen tüm kadınların kullandığı ürün farklı renk tonlarına da sahiptir.

Kaş Kalemi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.