sadsad x
asdasd

Cerrahi Ağız Maskesi

15 ürün

  Cerrahi Ağız Maskesi Nedir?

  Ameliyathane ve tıbbi ortamlardaki cerrahi işlemler sırasında enfeksiyon etkenlerinin yayılmasını, bulaşmasını önlemek amacıyla tasarlanmıştır.

  Cerrahi Ağız Maskesi Neden Takılır?

  Tüm dünyayı ve ülkemizi saran koronavirüs (Covid-19) insan sağlığını önemli ölçüde tehdit etmektedir. Bu süreçte virüsün yayılmasını önlemek, kendimizin ve sevdiklerimizin sağlığını korumak için önlemler alınmıştır. Alınan bu önlemlerin başında ise ağız maskesi kullanımı gelmektedir. Özellikle sağlık çalışanların sıklıkla kullandığı cerrahi maske Covid-19 hastalığı sebebiyle tüm dünya üzerinde kullanımı zorunlu hale gelmiştir.

  Ağız maskesi kullanıldığında solunum yoluyla geçen hastalıkların, öksürme, hapşırma gibi ağızdan çıkan partiküllerin çevreye yayılması önlenir.

  Cerrahi Ağız Maskesi Nasıl Takılır?

  Maske takmadan önce ellerinizi yıkayınız. Maskenin metal tel kısmı burun üzerine oturacak şekilde ayarlayıp lastik kısmını kulaklarınıza geçiriniz. Maske, ağız ve burnunuzu tam kaplamalı ve yüzünüze oturmalıdır. Öksürme, hapşırma sonrası mutlaka maskenizi yenileyiniz. Herhangi bir sebepten yüzünüzden çıkarmış olduğunuz maskeyi tekrar kullanmayınız, yenisi ile değiştiriniz.

  Sizde kategorimiz üzerinden 3 katlı cerrahi maske, siyah cerrahi maske, renkli cerrahi maske ve en iyi cerrahi maske markalarını inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.