sadsad x
asdasd

Makyaj Aksesuarı

72 ürün

Her kadın yaptığı makyajın güzel ve kusursuz görünmesini ister. Bunun için makyaj malzemeleri, makyaj fırçaları da olsa çoğu zaman makyaj aksesuarlarına da ihtiyaç duyulur. Peki bu aksesuarlar nedir? Başlıcalarına bir göz atalım.

Ayna: Gerek makyaj yaparken, gerekse kişisel bakımımızda kaşlarımızı şekillendirirken ihtiyaç duyduğumuz en önemli unsur aynadır. Büyüteçli ayna, makyaj aynası, çanta aynası gibi daha birçok çeşide sahip bu ürün tüm yüz makyajı için en gerekli aksesuardır diyebiliriz.

Kirpik Kıvırıcı: Göz makyajı aksesuarlarında yer alan bu ürün kirpiklerin daha uzun ve kıvrık görünmesini sağlar. Üzerine uygulanan maskara ile takma kirpik etkisi yaratır.

Kalemtıraş: Hem göz makyajında hem de dudak makyaj aksesuarlarında yer alan kalemtıraş, ucu kalınlaşmış göz kalemi, dudak kalemi ve kaş kalemi gibi ürünlerin açılmasını ve daha iyi uygulama yapılmasını sağlar.

Fırça Temizleme Aparatı: Profesyonel makyaj uygulaması için fırça son derece önemlidir. Hijyenik uygulama için belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Fırça temizleyici ile makyaj fırçalarınızı temizleyebilir, hijyenik ve uzun süreli kullanım elde edebilirsiniz.

Sizde, Flormar, Nascita, Promani, Jane Iradele gibi dünyaca ünlü markaların aksesuarlarını Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.