sadsad x
asdasd

Medikal Gereçler

42 ürün
    1 2

Günlük hayatta kişisel bakım, anne bebek ve sağlık alanlarında sık sık ihtiyaç duyduğumuz ve hayatımızı kolaylaştıran birçok medikal malzemeler bulunmaktadır. Bu malzemeler genel olarak kişinin sağlığını ve rahatını korumayı hedefler.

Kişisel bakımda medikal ürünler arasında kulak tıkaçları yer almaktadır. Peki kulak tıkacı nedir? ve Ne işe yarar? Gelin birlikte inceleyelim.

Yüksek gürültü ve sese karşı kulağı korumak için kulağın içine veya üzerine konulan ürüne kulak tıkacı denir. Kulak tıkacı aynı zamanda suyun kulağa kaçmasını engeller. Bunun yanı sıra kişinin sesten uzak daha kolay ve rahat uykuya dalmasına yardımcı olur. Uykuda, yüzerken, seyahat ederken, dinlenme alanlarında gürültüyü engellemek için de tercih edilmektedir.

Anne bebek medikal ürünlerinde ise bebek burun aspiratörü yer alır. Yenidoğandan itibaren bebekler çevresel faktörlere karşı savunmasızdır. Hassas yapıları her şeyden kolay etkilenir. Anneler her ne kadar bu durumun önüne geçmeye çalışa da bebekler hava, nem, toz gibi olumsuz faktörlerden etkilenerek hasta olabilir veya burunları tıkanabilir. Burun aspiratörü bebeğinizin burnunu temizleyerek rahat nefes almasını sağlar ve uzun süre deliksiz uyumasına yardımcı olur.

Sizde Otri bebe burun aspiratörü, Moos kulak tıkacı, Otrinatura burun spreyi ve daha birçok ürün çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.