Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Kapatıcı - Aydınlatıcı

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 75 ürün bulunmaktadır.

Kapatıcı, ciltteki kusurları veya renk düzensizliklerini kapatmak ve daha homojen bir cilt tonu elde etmek için kullanılan kozmetik bir üründür. Genellikle sıvı, krem veya stick formunda bulunur. Kapatıcı, göz altı morlukları, sivilce izleri, lekeler veya kızarıklıklar gibi cilt problemlerini kamufle etmek amacıyla kullanılır. Aynı zamanda, makyajın temelini oluşturarak fondötenle birlikte kullanılır ve cildi pürüzsüzleştirir.

Aydınlatıcı (highlighter), makyajın belirli bölgelerine ışıltı eklemek ve yüz hatlarını vurgulamak için kullanılan bir kozmetik üründür. Genellikle elmacık kemikleri, burun köprüsü, kaş kemiği ve çene gibi yüzdeki belirli bölgelere uygulanır. Aydınlatıcı, makyajı daha canlı ve genç görünmesini sağlamak amacıyla kullanılır. Işıltılı ve parlak formülüyle cildi aydınlatır, yüz hatlarını belirginleştirir ve genel makyajın estetik görünümünü tamamlar.

Kapatıcı ve aydınlatıcı, birlikte kullanıldığında makyajın tamamlanmasına katkı sağlar. Kapatıcı, cilt kusurlarını düzeltirken, aydınlatıcı ise belirli bölgelere ışıltı ekleyerek cildin daha genç ve canlı görünmesini sağlar. Her iki ürün de makyaj sanatçıları tarafından çeşitli makyaj tekniklerinde kullanılarak yüz hatlarını belirginleştirmek ve makyajın daha profesyonel bir görünüm kazanmasını sağlamak için tercih edilir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.