x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Cilt bakımı, vücut bakımı gibi göz çevresi bakımı da oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Yardımcı ve tamamlayıcı özelliğe sahip olan sıvı kozmetik ürünler arasında yer alan göz çevresi serumu kullanıcıların daha kısa sürede etkili sonuçlar elde etmesine yardımcı olmaktadır. Cildin nem dengesini koruyarak bakım yapan göz çevresi serumu nemsiz bölgelerin derinlemesine nemlenmesini sağlar. Uzun süre rahatsızlık veren kırışık, düzensiz, mor ve kahverengi lekelerin ortaya çıkması hem kişinin görünümünü hem de psikolojik olarak kötü etkilenmesine neden olmaktadır.

Göz Çevresi Serumu Vücuda Etkisi

Kadınların en büyük sıkıntıları arasında yer alan göz çevresinde meydana gelen tahribatlar can sıkıcı bir hale gelmektedir. Erken yaşlanma ve dış etmenlerden kaynaklanan bu etkiler cildin görünümünü olumsuz olarak etkilemektedir. Göz çevresine uygulanan nemlendiriciler, anti aging ürünler sonrasında tamamlayıcı olarak kullanılan serumlar gözaltlarında meydana gelen olumsuz etkilerin yok olmasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde tamamen organik bitki özleri ile yapılandırılmış serum ürünleri kısa sürede etkisini göstermektedir. Cildin dış görünümünü dış etmenlere karşı korumaya sağlar ve doğal görünmesine yardımcı olur. Paraben ve diğer katkı maddelerini bünyesinde barındırmaz. Olgun ciltlerde meydana gelen yaşlanma belirtilerini yavaş yavaş azaltır. Erken yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde de aynı şekilde kısa sürede etki eder. Dermatolojik testlerden geçerek yapılan araştırmalarda kullanımı açısından hiçbir olumsuz etken göstermemiştir. Göz çevresi serumu kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Göz Çevresi Serumu Ürünleri

Darphin Göz Serumu, tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas ciltlerinde rahatlıkla kullanabileceği ürün kontak lens kullanan kişilerinde kullanmasında sorun teşkil etmemektedir. Göz çevresinde görülen ince ve hassas deriye bakım öncesinde kullanılan nemlendiricinin ardından Darphin Dark Circles Relief And De-Puffing Eye Serum ile bakım sonlandırılmaktadır. Yüzün daha genç ve bakımlı görünmesine yardımcı olan bakım ürünleri kuvvetli bir şekilde deri altına nüfuz eder. Koyu lekeler ve mor halkalara karşı doğru bakımı uygular ve içerdiği bitkisel bileşenler ile yatıştırıcı ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Hasarların giderilmesine yardımcı olur ve cildin nemlenmesine katkı sağlar. Renk tonunu eşit bir şekilde düzenler ve farkı ortadan kaldırır. Kimyasal içermez ve stres ve uykusuzluk nedeni ile oluşan halkaların görünümünü düzenler.

Göz ve Kirpik Serumu, anti aging özelliğe sahip bakım serumudur. Tüm ciltlerin kullanımına uyum sağlar. Kırışıklıklara karşı etkin bir şekilde meydan okuma gösterir. Kirpiklerinde zarar görmemesi için özel olarak geliştirilmiştir. Düzenli kullanım ile kirpiklerin uzamasına yardımcı olmaktadır. İnce çizgilerin yok olmasında oldukça etkili bir üründür.

Göz Çevresi Serumu

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.