sadsad x
asdasd

Çocuk Diş Fırçaları

72 ürün

Ağız ve diş bakımı her yaş aralığında son derece önem taşır. Fakat çocukluktan itibaren iyi bakılan dişler ileriye yapılan en önemli yatırımdır diyebiliriz. Çünkü süt dişlerin yerine gelen kalıcı dişler kişinin yaşamı boyunca sağlıklı ve rahat beslenmesini sağlar. Düzenli olarak dişin fırçalanması, çürük oluşumunu engeller, dişlerin ihtiyaç duyduğu bakımı tamamlar ve daha beyaz görünmesini sağlar. Bu anlamda küçük yaşlarda diş fırçalama alışkanlığını kazanmak ve kazandırmak gerekir.

Çocukların ağız ve diş yapısı yetişkinlere göre çok daha hassastır. Bu sebeple özel ürünler geliştirilmektedir. Etkili bir ağız ve diş temizliği için çocuk sarjlı diş fırçası kullanılması tavsiye edilmektedir.  Sizde çocuğunuzun ağız ve diş yapısına uygun diş fırçası çeşitlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Dünyaca ünlü Rocs, Biosmile ve daha birçok markanın kız ve erkek çocukları için özel olarak ürettiği diş fırçası çeşitlerine uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla Dermokozmetika’dan hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.