Yandex Metrica

Pudra

Kadınların makyaj yaparken fondöten üzerine kullandıkları pudra eski zamanlardan beri etkinliğini kaybetmeden günümüze kadar gelmeyi başarmıştır. Eski zamanlarda pirinç unu olarak kadınların güzelliğini ortaya çıkarmasında yardımcı olmaktadır. Günümüzde de makyaj yaparken matlaştırıcı ve sabitleyici olarak kadınların vazgeçilmez ürünleri arasında yerini almaktadır.

Pudra Vücuda Etkisi

Makyaj yaparken öncelikli olarak önem verdikleri konulardan biri cildin pürüzsüz görünmesidir. Bu nedenle cilt kusurlarına kapatmak için ilk önce fondöten kullanılır. Kullanılan bu fondötenin sabitlenmesi ve görünümünün daha da kusursuz olmasına adına pudra bakım ürünleri kullanılmaktadır. Fondöten gibi seçilirken büyük bir dikkat gerektiren pudra bakım ürünleri cilt rengine ve sağladığı yararlara önem gösterilmelidir. Geniş bir başlıklı makyaj aksesuar ürünü ile yüz hatları üzerine belirli hareketler ile sürülmelidir. Kalın tabaka halini almadan bu işlem cilde renk vermek adına değil fondötenin kalıcı olmasını sağlamaya yardımcı olur. Gün içerisinde makyaj tazelemek için üzerinden geçilmelidir. Cilt kusurlarını saklama konusunda kullanıcıların büyük bir beğenisini kazanmaktadır. Pudra bakım ürünleri toz ve kompakt olarak çeşitlere ayrılmaktadır. Toz pudralar cilde makyaj süngeri ile uygulanmaktadır. Yüzün t bölgesinden başlanarak tüm yüze sürülmektedir. Kompakt pudra bakım ürünleri ise pudra fırçası ile fazlalığı sallanarak fondöten üzerine uygulanabilen bir yapıya sahiptir. Pudra bakım ürünleri alırken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan birisi dermokozmetik ürünler arasında yer alan mineral destekli pudraların alınmasıdır.

Pudra Ürünleri

Note Mineral Pudra, içerisinde mineraller ile desteklenmiş makyaj ürünleri arasında yerini almaktadır. Cildin görünümünü ihtiyaç duyduğu etken maddeler sayesinde düzenlemektedir. Kalsiyum, Magnezyum, Manganez ve Çinko gibi doğal mineraller ile zenginleştirilmiş bir formüle sahiptir. Cildin opak bir görünüme kavuşmasına yardımcı olur. Vitamin takviyeleri ile pürüzsüz ve rahatlayıcı bir etki uyandırır. Dış etmenlere karşı koruma sağlayarak güneşin verdiği zararlı ultraviyole ışınlarına karşı kalkan oluşturur. Böylelikle cilt kusurlarının meydana gelmesini önler. Doğal, canlı ve kusursuz bir görünümü ortaya çıkarır. Note Mineral Pudra kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dermatolojik testlerden başarı ile geçerek uzmanlar tarafından da tavsiye edilen dermokozmetik ürünlerdendir.

Note Luminous Silk Cream Powder, formülünde bulunan sedir ağacı yağı ile cilt katmanlarında meydana gelen yağ fazlasını dengelemeye yardımcı olan bir üründür. Yüksek düzeyde kapatıcı etki gösterir. Nem seviyesini ve sebum seviyesini dengede tutmakta üstün bir başarı göstermektedir. Paraben içermeyen yapısıyla mat ve ipeksi bir görünüm sağlamaktadır. Fondöten sonrasında kullanılmaya uygundur.

50 ürün
    1 2
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.