x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Dudak kalemi ile aynı tip ve renklerde olmasına rağmen içeriğindeki bileşenlerin daha farklı bir formda kullanılmasıyla sadece göz çevresinde kullanılması gereken bir üründür. Birbirinden çeşit onlarca renk yelpazesine sahiptir. Göz içerisine de kullanılmaktadır.

Göz Kalemi Vücuda Etkisi

Göz yapısı oldukça hassas olmasına rağmen yüz makyajı yaparken bakışları daha da kesinleştirebilmek adına ufak rötuşlar bütün bir görünümü değiştirebilmektedir. Keskin ve etkileyici bakışlara sahip olmak isteyen kadınlar genellikle daha koyu tonları tercih etmektedir. Koyu ton göz çevresinin ortaya çıkardığı alımı ve ihtişamı karşıdaki kişiye yansıtmasında büyük bir rol oynamaktadır. göz kalemi ürünleri kadınların eski çağlardan beri vazgeçemedikleri tek makyaj malzemesidir. Çağlar öncesinde kadınlar ve erkekler sürme adı verilen siyah renkli toz maddeyi göz pınarından, göz içerisine doğru serpiştirerek göz rengini belli ederlermiş. Erkeklerin sürme çekmesi gayet doğaldır fakat göz kalemi kullanması normal değildir. Bu nedenle kadınların sıklıkla kullandıkları göz kalemi ürünleri farklı renk tonları ile insanlığın hizmetine sunulmaktadır. Gün içerisinde herhangi makyaj malzemesi kullanılmasa bile sadece göze çekilen kalem tüm yüzün mükemmel görünmesine yardımcı olmaktadır. Evde, iş yerinde ve sosyal ortamlarda giyilen her tarz kıyafet ve elbiseye uyum sağlayan kalemler içeriğinde tamamen doğal bir bileşene sahiptir. Dermokozmetik ürünler arasında yer alan göz kalemi kullananlar tarafından büyük bir beğeni kazanmıştır.

Göz Kalemi Ürünleri

Note Smokey Renklendirici Kalem, göz kalemleri genel olarak sadece göz çevresine sürülmek adına tek adımda doğru bir şekilde uygulanmalıdır. Aksi halde göz kenarlarında oldukça kötü bir görünüm oluşmasını sağlar. Dermokozmetik ürünler arasında yerini alan bu ürün standart göz kalemlerinin aksine arka kapağında bulunan hata düzeltici ile yanlış yapılan tek bir el hamlesini bile silerek yeniden uygulanmasını kolaylaştırmaktadır. Göz içerisinde tüm gün boyu kalıcılık sağlar. Renk tonu buğulu ve mavi tonlarındadır. Yumuşak bir yapıya sahip olan bu kalem kolayca sürülmektedir. Akmadan ve bulaşmadan bakışların daha keskin ve çekici görünmesini sağlar. Dermatolojik testlerden geçerek kullanan kadınların%90’ında olumlu dönüşler sağlanmıştır.

Deborah 24 Ore Waterproof Eye Pencil 8, görünüm ve kalıcılık işlevlerinde kendini kanıtlamış bir içeriğe sahip bir üründür. Kadınların genellikle en sık yaşadıkları zorlukları düşünerek tasarlanmıştır. Hafif yapısı ile göz çevresine oldukça yavaş ve nazikçe sürülür. Renk pigmentleri yoğun olan bu Eye Pencil 8 içeriğinde kesinlikle silikon içermez. Tüm gün boyunca ilk sürüldüğü gibi aynı canlılıkta kalır.

Göz Kalemi

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.