sadsad x
asdasd

Göz Kalemi

45 ürün
    1 2

Göz makyajının en temel malzemeleri arasında göz kalemi yer almaktadır. Göz yapısını belirginleştirerek daha çarpıcı bakışlara sahip olmanızı sağlar. Hem günlük makyajda hem de özel gün makyajlarının olmazsa olmazları arasında yer göz kalemi kendi arasında çeşitliğe ayrılmaktadır. O halde başlıcalarını birlikte inceleyelim.

  • Klasik göz kalemi
  • Asansörlü göz kalemi
  • Waterproof (suya dayanıklı) göz kalemi
  • Simli göz kalemi
  • Mat göz kalemi

Göz Kalemi ile Makyaj Hilesi!

Her kişinin göz yapısı birbirinden farklıdır. Bazı kişiler küçük göz yapısına sahipken bazı göz yapıları daha büyüktür. Sizde ufak makyaj hilesi ile büyük gözlerin küçük, küçük gözlerin ise daha büyük görünmesini sağlayabilirsiniz.

Eğer büyük veya iri göz yapısına sahipseniz gözünüzün içine siyah göz kalemi çekmelisiniz. Bu uygulama sayesinde gözleriniz daha küçük görünecektir. Göz yapınız küçük ve kısık görünüyorsa bunun için gözünüzün içine ten rengi veya beyaz göz kalemi uygulamalısınız. Göz pınarınıza uyulacağınız açık renk simli göz farı gözlerini olduğundan daha büyük gösterecektir. Bunun yanı sıra göz renginize veya far renginize uygun göz kalemi renkleri seçerek çarpıcı bakışlar elde edebilirsiniz.

Göz Kalemi Nasıl Uygulanır?

Bunun için farklı yöntem vardır. Birincisi, göz pınar çizgisi üzerine uygulamak. İkincisi ise üst kirpik çizgisine uygulayarak eyeliner etkisi sağlayabilirsiniz.

Essence, Loreal, Maybelline, Jane Iradele, Flormar gibi dünyaca ünlü markaların tüm göz kalemi çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.