sadsad x
asdasd

Saç Dökülmesi

62 ürün
    1 2

Özellikle erkeklerde meydana gelen saç derisi sıkıntısı zamanla saç tellerinin güçsüzleşmesi ile dökülmeye yol açmaktadır. Saç dökülmesi önleyici ürünler kullanmak bu sürecin daha da uzaması ve azalmasına yardımcı olmaktadır.

Saç Dökülmesi Önleyici

Günümüzde birçok nedenden ötürü saç derisinde ve tellerinde sorunlar yaşanmaktadır. Saç telleri cinsiyet ayrımı yapmadan güzelliğin ön plana çıkmasını kolaylaştırmaktadır. Saçın azalması ise genetik ve çevresel faktörlerden kaynaklı olarak meydana gelmektedir. Saç dökülmesi önleyici ürünler kullanmak bir yana saç azalmasına neden olan uykusuzluk, beslenme alışkanlıkları, stres gibi alışkanlıkların değiştirilmesi daha fazla oranda etki sağlamaktadır. Saç azalmasına neden olan B12, çinko ve protein eksikliği olmamasına özen gösterilmelidir. Dökülme önleyici doğal bitki özleri içeren ürünler kullanmakta bu alanda en sık kullanılan yöntemler içerisinde bulunmaktadır. Özellikle mevsim değişikliklerinde meydana gelen dökülmeler sağlıksız beslenme kaynaklı olmaktadır. Saç dökülmesi önleyici krem ve yağlar düzenli kullanım ile uzun süre zarfında etkisini göstermeye başlar. Her gün saçları yıkamak saç uzatma konusunda yardımcı olmaz. Saç yıkama alışkanlığı uygun saç şampuanları kullanılarak iki günde bir olmak üzere düzenli bir şekilde Ph değeri cilt ile uyumlu ürünler seçilmelidir. Nemli saçları taramak saçların daha fazla dökülmesini sağlamaktadır. Nemli saçlar daha zayıf bir yapıya sahipken sık dişli tarak ile taranması saçın iyice dökülmesini sağlar. Bu nedenle tahta tarak kullanılması ve saçların kuru iken taranması daha sağlıklı sonuçların ortaya çıkmasını sağlar.

Saç Dökülmesi Önleyici Ürünler

Bioxcin Quantum Bio Activ Serum, saç dökülmesi önleyici markalar arasında adını sıklıkla duyuran ürünleri ile saç bakımı yapmada büyük kolaylık sağlamaktadır. Bioxcin laboratuvarlarında üretilen bu saç serumu saçların daha kalın ve gür olmasına yardım eder. Formülünde bulunan etken maddeler sayesinde saçın azalmasına karşı koruma sağlayarak saçın sağlıklı bir şekilde uzamasına ve kepekli yapısından kurtulmasına yardımcı olmaktadır. Kullanıldığı günden itibaren saçların daha kalın ve dolgun görünmesini sağlar aynı zamanda düzenli kullanım ile saçın hızlı bir şekilde uzamasına izin verir. Saç yıkama işleminin ardından kullanılan saç serum ürünleri dökülmenin sık yaşandığı bölgelere uygulanmalıdır.

Phyto Phytologist 15x12, saç bakımını yapmada kolaylık sağlayan bu ürün aynı zamanda saçın dökülmesine engel olmaktadır. Derinlemesine nemlendirici özelliği ile saç yapısını yıpratmadan etkili bir sonuç ortaya çıkarmaktadır. Canlı ve hacimli saç tellerine sahip olmayı kolaylaştırır. Serum formunda bulunan ürün saçın ipeksi bir dokunuşa sahip olmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.