x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Kadınların ve henüz anne olmak isteyen kişilerin en doğru ilişki gününü saptamaya yarayan bir alettir. Hormon seviyesini analiz ederek doğru tahminler sonucunda ilişki için doğru günün olup olmadığını belirterek gebe kalma şansını yükseltmektedir.

Gebelik ve Ovülasyon Testi Nasıl Yapılır?

Evde ve hastanelerde kolayca yapılan Gebelik ve Ovülasyon testi kap içerisinde bulunan idrarın damlatılması ile gerçekleştirilmektedir. Gebe kalmak için kullanılan bu yöntem kendine has bir formül ile hesaplanmaktadır. Bunun için adet döngüsünü düzenli olarak takip etmek gerekir. Düzenli olarak görülen âdetin ortalama bir gününde hormonlar değişir ve daha hassas bir dönem oluşur. Bu dönem içerisinde belirli günlerde ilişki yaşamak planlı olarak hamile kalmaya yaramaktadır.  Adet süresi düzensiz kişiler ise en kısa adet tarihini seçerek ortalama gününü esas alarak bu Gebelik ve Ovülasyon Testini uygulamaktadır. Beş dakika içerisinde sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Çift çizgi ve tek çizgi ile gösterilen bu cevaplar çift ise olumlu tek ise olumsuz olduğu belli olmaktadır. Yapılan gebelik ve Ovülasyon testi sonucunda pozitif çıkarsa buna eş zamanlı olarak 24-36 saat içerisinde ilişki kurmak gerekmektedir. Bu sayede hormonlar doğru çalışır. Bu test her gün kullanmaya uygun bir yapıya sahiptir. Bu nedenle doğru gün bulunana kadar bu işlem devam edilebilmektedir. İlişki sonrasında hemen sonuç almak kesin değildir bu nedenle doğru günler tespit edilerek birkaç ay denenmelidir. Olumsuz sonuç devam etmekte ise bir uzmana görüşülmelidir.

Gebelik ve Ovülasyon Testi Ürünleri

Predictor Ovülasyon Testi 7li, Luteinik hormono idrar içerisinde bulunmaktadır. Kadınların uygun günü bulmasında yol gösterici olan bu hormon artış göstermeye başlar. Bu artış yumurtlamamanın gerçekleşmesine işarettir. Bu yumurta ise sadece 6 ile 24 saat içerisinde etkinliğini göstermektedir. Hamile kalmak isteyen bayanların sıklıkla takip etmesi gereken bu evre büyük bir önem taşımaktadır. Her sabah on ve akşam on arasında yapılması gereken bu test idrarın damlatıldığı numune penceresinden ve ufak bir ekrandan oluşmaktadır. Bu alana idrar damlatıldığında ve beklenildiğinde sonuçlar yansımaktadır. Doğru sonuç alabilmek için kullanım talimatlarını tek tek yerine getirmek gerekmektedir. Bu deney oda sıcaklığında yapılmalıdır. Buzdolabında saklanabilen ürünler kullanılması için oda sıcaklığında bir müddet bekletilmelidir. Son kullanma tarihine dikkat edilmelidir. Uygulama esnasında zararlı madde ve içecek tüketilmemelidir. Her test için bir tane atılabilir idrar kabı kullanılmalıdır. Gebelik ve Ovülasyon Testi Ürünleri tek kullanımlıktır.

Gebelik ve Ovülasyon Testi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.