sadsad x
asdasd

Curaprox

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
52 ürün
    1 2

Curaprox Ürünleri Dermokozmetika’da!

1972 yılında isviçre’de geliştirilen ağız bakım markasıdır. Diş sağlığı profesyonelleri, araştırmacılar ile geliştirilmiş Curaprox diş fırçaları, diş ipler ve ağız çalkalama suları özel olarak hazırlanarak tüketicilerin beğenisine sunulmaktadır. Tüm ürünleri kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Uzman diş hekimleri ile birlikte hazırlanan ürünler ağız ve diş sağlığını korumaya yönelik ürünler araştıran markanın ürünleri geniş yelpazesinde yer alır. Diş bakımında en önemli malzemeler arasında diş ipi ve diş fırçaları bulunmaktadır. Diş aralarını kolay ve güvenli bir şekilde temizlemeye yardımcı olan diş fırçaları, dildeki bakterileri arındırmaya destek veren dil temizleyici her yaş grubuna hitap edenler ürünler hazırlamaktadır.

Curaprox Ürünleri

Curaprox markası ağız temizlik tekniği ve diş bakımı konusunda önemli bir bilgi birikimine sahiptir. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip Curaprox ürünleri, dişlere derinlemesine bakım yaparlar. Son teknoloji yardımıyla geliştirilen bu ürünler, geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Siz de tüm ürün çeşitlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.