x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Anneler her bebeklerini banyo yaptırdıktan sonra iyice rahatlaması için bebek ürünleri arasında en çok bilinen bebek yağını kullanmaktadır. Bebek yağı çeşitli şekillerde kullanılsa da bebeğin sağlığı ve huzuru için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır. Anne ve bebek arasında tensel gücü geliştirmek adına kullanılan bebek yağı masaj ile beraber bebeğin mutlu bir şekilde uyumasına yardımcı olmaktadır. Bebek yağları cilt bakımında kullanılan dermokozmetik ürünlerle kullanılabilmektedir. Bebeklerin daha kaliteli uyku ve kaliteli zaman geçirmesine yardım eden yağ cilt kuruluğunu da önlemektedir.

Bebek Yağı Vücuda Etkisi

Bebek yağı, hassas ciltlere sahip bebeklerin cilt bariyerlerini desteklemek ve gereken bakımı sağlamak adına kullanılan yardımcı ürünlerdendir. Anne ve bebek arasında ki ilişkiyi tamamlayan yağlar içerisinde birden çok vitamin ve çeşitli yağlar içermektedir. Nemlendirici özelliği bulunan bebek losyonu banyo ve gaz birikmesi için oldukça sık kullanılmaktadır. Bebeğin cildini yumuşatan ve parlaklık kazanmasını sağlayan bu ürün bebeğin cildinin çevresel faktörlerden korunmasını da sağlamaktadır. Uzmanlara göre güneş ışınlarına maruz kalmaması gereken bebekler dermokozmetik ürünler ile korunarak ve gereken tedbirleri alarak gün ışığına çıkarılabilir. Doğa da bulunan bitkiler cilde herhangi bir zarar vermez. Bu nedenle doğal özlerden yapılandırılmış bebek yağını kullanmak ciltte tahriş, kızarıklık, dış etmenler gibi zararlı alerjik reaksiyonların oluşmasını engeller. İçeriğinde bulunan özler hoş bir koku yaymasını sağlar.

Bebek Yağı Ürünleri

Yenidoğan ve Bebek Yağı, Biobaby markasına ait bebek losyonu içeriğinde bulunan ceviz yağı ve zeytinyağı ile bebeklerin vücuduna gerekli olan bakımı yapmaktadır. Cildin nemlenmesinde büyük katkı sağlayan losyon Yenidoğan ve bebekler üzerinde etkisini göstermektedir. Organik içeriklerle taçlandırılmış içeriğinde herhangi bir katkı maddesi bulundurmayan Biobaby Bebek Yağı ürünleri cildin Ph değeri ile uyum sağlamaktadır. Zekâ gelişimi desteklemeye yardımcı olan Omega3 ve Omega6 içeren bu ürün tüm bebeklerin gelişimine katkı sağlar. Paraben, ftalat, alkol ve renklendirici içermeyen bu yağ dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarılı bir şekilde geçmiştir. Banyodan sonra bebeğin vücuduna uygulanan bu yağ yapışkan bir his bırakmaz. Masaj yaparak uygulanır ve bebeklerin uyku düzenine de olumlu şekilde etki eder.

Mustela Stelatopia Milky Bath Oil, Seboreik dermatit rahatsızlığı yaşayan atopik ciltlere özel olarak hazırlanmış bebek yağı ürünleri arasında yer almaktadır. Çok kuru ve kuru ciltlerinde kullanımına uygun olan losyon cildi tahriş etmez ve kuruluk sağlamadan derinlemesine temizlik sağlar. Kuru ciltlere sahip bebeklerin vücudunu içeriğinde bulunan lipidik yapısı ile destekleyerek yumuşaklık sağlar. Banyo sonrasında kullanılan bu ürün tamamlayıcı özelliktedir.

Bebek Yağı

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.