sadsad x
asdasd

Fondöten

134 ürün

Cilt yüzeyinde meydana gelen izlerin yok edilmesinde aktif olarak görev alan yüz bakım ürünü fondötendir. Makyaj malzemesi olarak görevini başarılı bir şekilde yerine getiren fondöten bakım ürünleri bütünüyle kozmetik ürünler içerisinde yer alır.

Fondöten Vücuda Etkisi

Fondöten bakım ürünleri makyaj yaparken kullanılması gereken en önemli zemin hazır hazırlayıcıdır. Kullanılmadığı zaman cilt lekelerini olduğu gibi görünmesine neden olmaktadır. Ten rengini eşitlemeye yardımcı olur ve estetik bir görünüm sağlar. Cilt yüzeyinde meydana gelen güneş lekeleri, çillenme ve akne ve akne izlerini kapatma özelliği bulunmaktadır. Fondöten bakım ürünü cilt rengine göre doğru markaların doğru renk tonları ile yapılmaktadır. Bu konuda farklı çeşitleri ile daha kolay ve pratik sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Fondöten çeşitleri likit, köpük, stick, krem, toz olarak gruplara ayrılmaktadır. Likit fondöten sıvı bir forma sahiptir. Cilt yüzeyinde hızlıca emilen yapısıyla her cilt tipine uyum sağlar. Köpük fondöten kavanoz veya cam hazne içerisinde üstün kapatma özelliğine sahiptir. Gözeneklerin kötü görünümünü yok etmeye yardımcı olur ve lekelerin tek bir seferde görünmez olmasını sağlamaktadır. Köpük fondötenler sıkılaştırılmış bir yapıya sahiptirler. Görünüşü tıpkı köpük gibidir. Kapatıcı özelliği ile mükemmel bir görünüm için yardımcı olan bir diğer fondöten ise stick olanlardır. Yağlı bir yapıya sahip olması nedeniyle her cildin kullanmasına uygun değildir. Normal ciltler üzerinde olumlu etki sağlamaktadır. Toz fondöten bakım ürünü ise krem görüntüsüne sahiptir fakat tene sürüldüğü anda pudra haline dönmektedir. Yağlı ciltler tarafından kullanılmaya müsaittir. Diğer fondöten çeşitlerinden farklı olarak sürüldükten sonra tekrar pudra sürmeye gerek bırakmaz.

Fondöten Ürünleri

Maybelline Super Stay, güneşin zararlı ışınları dâhil tüm çevresel dış etkenlere karşı koruyuculuk sağlayan fondöten bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Yirmi dört saat boyunca cilt üzerinde kalıcılık sağlamaktadır. Kalıp veya maske gibi gergin bir hissiyat yaratmaz. Kalın dokusu ile lekelerin tek seferde kapanmasını sağlar. Mikro esnek yapısıyla dağılma gözlenmez. Terleme ve ıslanmaya karşı koruma sağlar ve yüzeyden silinmez. Dermatolojik testlerden geçerek güvenirliliği kanıtlanmıştır. Kullananların büyük bir beğenisini kazanarak en sık tercih edilmiş ürünlerdendir.

Note Mineral Fondöten, içerdiği vitamine ve mineraller ile yüksek kapatıcılık sağlayan bakım ürünleri arasındadır. Formülünde doğal mineraller ve çinko ile zenginleştirilmiştir. Cildin sağlıklı görünmesini sağlayan canlı bir yapıya sahiptir. Cildin ihtiyaç duyduğu tüm bakımı anında sağlar. Yüksek emilim gücü ile kullananların en çok tercih ettiği ve övdüğü ürünler arasında yerini almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.