sadsad x
asdasd

Lens Solüsyonları

6 ürün

  Lens suyu yani Lens solüsyonları gözlük kullanmak istemeyen kişilerin lenslerini hem güvenli hem de en konforlu şekilde koruyabilmeleri amacıyla hazırlanmıştır. Firmalar ve optik satış merkezleri tarafından satışa sunulan kozmetik bakım ürünleri olarak adlandırılmaktadır.

  Lens Suyu Vücuda Etkisi

  Lens suyu ürünleri temel olarak kullanım amacı göz retinasına takılarak kullanılan kontakt lenslerin kullanım sırasında edindiği mikroorganizmalardan korunmasına yardım etmektedir. Deniz suyu ve musluk sularının aksine çok daha farklı bileşenler ile formülize edilen bu sular, laboratuvar ortamında üretime sunulmaktadır. Üretilen bu sular gerekli test ve araştırmalardan geçerek insanların rahatlıkla kullanması için uygun bir hale getirilmektir. Laboratuvar ortamında hazırlanan lens suyu ürünleri saf su ve tükürük gibi hiçbir bileşen ile aynı değerde eş tutulamaz. Lens solüsyon ürünleri lensin üzerinde bulunan zararlı organizmalardan ve bakterilerden gözün renkli iris bölgesini korumaya yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda lens kullanırken göze zarar vermemesi için bakım yapma konusunda oldukça büyük bir öneme sahiptir. Her lensin kullanım süresi bulunmaktadır. Bu süre içerisinde göz içerisinde kullanılmadığı vakitlerde sürekli kullanıma uygun, taze ve yapısı bozulmadan koruma sağlayan lens solüsyon ürünleri, her lens kullanıcısının mutlaka kullanması gereken bir üründür. Günümüzde sadece günlük kontakt lens kullanıcıları lens solüsyon ürünleri kullanmaya gerek duymaz. Güzellik kavramını zenginleştirmek adına kullanılan renkli lensler içinde lens suyu kullanılmalıdır.

  Lens Suyu Ürünleri

  Bausch Lomb Bio True Multi Purpose Solution, iş seyahatlerinde veya uzun yolculuklarda taşınabilir özelliği ile kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Fermuarlı şeffaf poşeti sayesinde lenslerin korunmasında büyük bir yardımcı ürün niteliğindedir. Göz içerisine takılmak üzere kullanılan lensi nemlendirir, temizler ve mikroorganizmalardan arındırmak için mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Lens kullanmayan kişiler doğal olarak çevreye baktığı zaman zor anlar yaşamaktadır. Düzensiz yaşam koşullarında gözlerin nemli kalması oldukça zordur. Bu nedenle lens kullanan kişiler bu ürün sayesinde gözlerin nemlenmesine ve bakım yapılmasına yardımcı olmaktadır. Bausch Lomb Bio True Multi Purpose Solution gözleri yirmi saat boyunca nemli tutmaktadır. Çift taraflı temizleyici ile koruma sağlayan bu üründür. Her kullanımda lensin üzerine dökülerek uygulanmaktadır. İçeriğinde bulunan herhangi bir maddeye alerjik bir durum gösterilmesi takdirde kullanımı son erdirmektedir.

  Optone Kuru Gözler için Damla, gözlerin kurumasını engellemeye yardımcı olan bu ürün kuru göz yapısına sahip kişiler tarafından kullanılmaktadır. İçeriğinde bulunan bileşenler gözün korunmasını sağlar ve nemlendirerek etkin bir görüş açısı için yardım etmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.