sadsad x
asdasd

Güneş Sonrası Bakım

27 ürün

  Tatilde yapılması en keyifli aktivitelerden bir tanesi güneşlenmektir. Güneşlenme esnasında cilt kurumaya başlar. Kuruyan ciltler hassasiyeti de beraberinde getirmektedir. Cilt yüzeyinde meydana gelen bu durumlar daha sonra cildin yanmasına ve soyulup sızlamasına neden olmaktadır. Bu durumlarda uzmanlar tarafından etkinliğine güvenilen Güneş Sonrası Krem kullanılması oluşan hasarların giderilmesine ve cildin yatışmasına neden olmaktadır.

  Güneş Sonrası Krem Vücuda Etkisi

  Güneş ışınlarının oluşturduğu etkenler cilde temas ettiğinde oluşan hasarları gidermek adına güneş sonrası krem kullanmak gerekmektedir. Güneş sonrası Krem ürünleri cilt toleransını yükseltir ve cildin hassasiyetini güçlendirmesine yardımcı olmaktadır. Güneş kremleri kullanmayan kişilerin cildinde oluşan bu kızarma, gerginleşme ve soyulma işlemleri son derece acı verici bir durum oluşturmaktadır. Bu nedenle kullanılan ürünler güneş altından uzaklaştıktan sonra kullanılması uygun olan güneş ürünlerindendir. Cilt tarafından anında emilim sağlar. Yıpranmış cildi kısa sürede yeniler ve görünümü iyileştirmeye yardımcı olur. Nemlendirici özelliği ile kuruyan cilt yapısına ipeksi bir yumuşaklık sağlar. Doğal koruma yapmak için kullanılan dermokozmetik ürünler bebek, yetişkin ve çocukların kullanımına uygundur. Uzun süre koruma sağlayan bakım kremleri cilt üzerinde birçok alanda yarar sağlamaktadır. Güvenle her bireyin kullanabileceği güneş koruyucu ürünler içeriğinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşturacak kimyasal madde bulundurmaz. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçen ürünler kullananların yaz aylarında ciltlerini koruması için üretilmiş After sun’i tercih etmektedir.

   Güneş Sonrası Krem Ürünleri

  Bioderma After Sun Güneş Bakım Kremi, yaz aylarında kuruyan ve hasar gören ciltleri nemlendirerek koruma sağlayan üründür. Cildi zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma altına alır. Güçlü bir kalkan oluşturur. Doğal olarakta cilt katmanlarına yayılan Bioderma After Sun bariyerlerin güçlenmesine ve yenilenmesine de yardımcı olmaktadır.  Uzun süre etkinlik sağlar ve cilt bakımına katkıda bulunur. İçeriğinde bulanan maddeler sayesinde formülü özel patent almıştır. Sağlık bakanlığından onaylı Bioderma ürünleri özel olarak markaya ait laboratuvar ortamlarında hazırlanmaktadır. Bu nedenle güneş ışınlarına karşı en etkili korumayı insanlığın huzuruna sunmaktadır. Süt kıvamında bulunan bu ürün cildin bronzlaşmasını sağlamaktadır.

  Esthederm Tan Enhancing After Sun, cilt uzun süre güneş ışınlarına maruz kaldığı durumlarda oluşan hasarlar cildin bozulmasına neden olmaktadır. Bu nedenle güneş yanıklarından dolaylı oluşan cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Dermatolojik testlerden geçen ürün içeriğinde bulunan doğal maddeler sayesinde cilt sorunlarının giderilmesini sağlar. kızarıklık, soyulma, esneklik kaybı, yanık izlerinin tamamen yok olup yeni hücre derisi oluşmasına yardımcı olur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.