sadsad x
asdasd

Igora

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
119 ürün

Igora Ürünleri Dermokozmetika’da!

Igora, Schwarzkopf Professional’ın saç boya markasıdır. Yüksek beyaz kapama ve renk kalıcılığına sahiptir. Renk uzmanları tarafından geliştirilen saç boyaları en üst seviyede renk sonucu sunmayı hedeflemektedir.

Birçok kadın saçlarının güzel ve bakımlı görünmesini ister. Ancak zaman içerisinde çevresel faktörler veya genetik etkenler saçların beyazlamasına sebep olur. Saçların beyazlaması ise çoğu kadının şikayet ettiği bir durumdur. Genellikle bu durumun önüne geçebilmek saçlardaki beyaz görünümü kapamak için saç boyası tercih edilmektedir. Ancak saç boyamak için illa saçların beyaz olmasına gerek yoktur. Koyu renkli saçları açık renge, açık renkli saçları da koyu renge çevirmek için de sıklıkla kullanılmaktadır.

Saç boyası seçerken dikkat edilmesi gereken nokta saç boyasında rengin kalıcılığıdır. O halde gelin birlikte Igora markasının kalıcı renklere sahip saç boyasına genel olarak göz atalım…

Igora Saç Boyaları

Saçlarda maksimum beyaz kapama sağlar. Üstün ve yoğun renk kalıcılığına sahiptir. Yıpranmış saçlarda dahi kusursuz renk eşitliği sağlamaya yardımcı olur.

Siz de Igora siyah saç boyası, koyu kumral, kahverengi gibi onlarca renk seçeneği arasından dilediğiniz rengi seçebilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.