sadsad x
asdasd

Kuru Şampuan

15 ürün

  Yağlı ve sönmüş saçların temizlenmesi için üretilen kuru şampuan ürünleri suya gerek bırakmadan saç diplerinin temizlenmesini ve yağı emmesini sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan formülü sayesinde saç derisine hasar vermeden saçın anında temiz görünmesine yardımcı olur.

  Kuru Şampuan Vücuda Etkisi

  Gün içerisinde dış etmenler ve çevresel faktörler cilde olduğu kadar saç tellerine de zarar vermektedir. Bu nedenle kolay yağlanan ve kirlenen saç derisini temizlemek her gün yorucu bir hale gelmektedir. Bu nedenle son zamanlarda popüler olan kuru şampuan ürünleri yardıma koşmaktadır. Saç derisine anında etki ederek pudralı yapısıyla saç temizliğini bir dakika içerisinde tamamlar. Temizliğin yanı sıra hacim ve dolgunluk vererek gün içerisinde yağlanan saçların yeniden eski haline dönmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan pudra sayesinde saç tellerinde biriken yağı anında emilmesini sağlar. Saç diplerinde beyaz bir örtü kaplanır. Bu beyaz pudra saçın taranması ile birlikte yok olmaktadır. İsteyen kişiler elleri ile saç diplerini karıştırması ile de bu görüntü son bulur. Saç derisinden uzak tutularak uygulanan bu işlem sadece görünümü düzenlemek adına üretilmiştir. Tam anlamıyla bir temizlik sağlamaz. Tam temizlik sağlamak adına kuru saç şampuanı kullanımı ardından saçın normal şampuanla derinlemesine temizlenmesi sağlanmalıdır. Kuru şampuanın saç derisinden tamamen çıkması için yoğun bir şekilde temizlik sağlanması gerekiyor aksi halde saç diplerinde kepeklenme meydana gelebilmektedir. Saç diplerinde toz içermeyen ve en kaliteli kuru şampuan ürünleri Elidor, Batiste ve Toni&Guy ‘dur.

  Kuru Şampuan Ürünleri

  Batiste Kuru Şampuan Vahşi, saç derisinde meydana gelen yağlanma problemine kısa sürede çare bulan bu ürün sönmüş ve cansızlaşmış saç tellerinin de canlanmasına hacim kazanmasına yardımcı olmaktadır. Gün içerisinde saç yıkama işlemine vakit ayırmak zordur. Yoğun iş temposunda bir dakika içinde temiz ve dolgun saçlara sahip olmayı sağlayan Batiste Dry Shampoo Wild ekstra bir etki göstererek daha fazla hacim kazandırmaya yardımcı olur. İçeriğinde bulunan pudra yapısı saç üzerinde kalıcı olmasına izin vermez. Ufak bir tarama veya el ile karıştırma işlemi ardından tamamen doğal ve hacimli saçlara kavuşmak mümkün olmaktadır.

  Toni&Guy Doğal Kuru Şampuan, saç diplerinde biriken yağı emmekle kalmayıp anında saçın doğal haline dönmesine yardım eder. Kolayca şekil alabilen bir yapıya sahip olan bu şampuan saçı dipten uca onarır. Doğal bir görünüm sağlayan bu formül temizleme işlemi ardından hacimli görünmesi adına saç tarağı veya saç fırçası ile şekil verilebilmektedir.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.