sadsad x
asdasd

Ayak Koku Önleyici

3 ürün

  Ter ile meydana gelen ayak kokusu, yaz kış ortaya çıkmaktadır. Yaz aylarında sıcaklardan dolayı kapalı kalarak terleyen ayaklar, kış aylarında kalın giymekten ötürü terlemeye başlar ve kötü kokunun ortaya çıkmasını sağlar. bu durumdan kurtulmak adına ayak koku önleyici ürünler kullanmak kısa sürede etkili bir çözüm sağlamaktadır.

  Ayak Koku Önleyici Vücuda Etkisi

  Yaz aylarında sıklıkla meydana gelen bu durum kapalı ayakların havasız kalması ve hormonsal nedenler ötürü meydana gelebilmektedir. Ayak kokusu önleyici birçok yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri kötü koku önleyici spreylerdir. Ayakkabı ve ayak yüzeyine sıkılan bu ürün kötü kokunun giderilmesine yardımcı olmaktadır. Her gün düzenli olarak ılık su ile ayakları yıkamakta kötü kokunun yok olmasını sağlamaya yardımcı olmaktadır. Gün içerisinde çorap ve ayakkabıları değiştirmekte ayak kokusu önleyici çözümler arasında yer alır. Pamuklu çoraplar giymekte terin çekilmesine yardımcı olacağı için ayak koku önleyici en basit önlemler içerisindedir. Ayak kokusu düşük düzeyde oluşan enfeksiyonlarının terlemesi sonucunda oluşmaktadır. Bu durumlarda uzman bir doktora görünmekte yarar vardır. Ayak kokusu önleyici ürünler ile bu duruma son vermek oldukça kolaydır. Pudra ve sprey ile formülize edilen sağlık ürünleri ayak bakımı için oldukça büyük bir önem teşkil etmektedir. Günlük olarak kullanılması gereken bu ürünler duş veya banyo sonrasında ayakların üzerinde meydana gelen terleme ve bakteri oluşumlarını önlemektedir.

  Ayak Koku Önleyici

  Odor-Eaters Foot Powder Ayak ve Ayakkabı Pudrası, içeriğinde bulunan aktif bileşenler sayesinde kokuların giderilmesini sağlamaktadır. Formülünde bulunan üç farklı etki alanına sahip bileşenler anında etki göstermektedir. Ayak derisinde meydana gelen terin emilmesine yardımcı olmaktadır. Ayak bakımı yapmak için sıklıkla tercih edilen bu ürünler aynı zamanda pudralı yapısı ile ayak tabanlarını yumuşak bir hale getirir. Gün boyu ayakların kuru ve ferah kalmasını sağlayarak büyük bir rahatlık sağlamaktadır. Günlük yıkanma işlemlerinin ardından kullanılması gereken bir üründür. Ayakkabı, çorap, parmak arası gibi kokunun oluşabileceği bölgelere uygulanarak ayak kokusunun önlenmesine yardımcı olur.

  Scholl Ayak Deodorantı, ayağın kötü kokusunu yok etmeye yardımcı olur. Sıcaklardan veya hormonlardan kaynaklanan aşırı terleme oluşumunu ortadan kaldırmak için etkili bir bakım sağlar. Cilt yüzeyine ferahlık vererek ayakların rahatlamasını sağlar. Ayak tabanında oluşabilecek mantar ve benzeri enfeksiyonların meydana çıkmasına izin vermez. Anti bakteriyel bir formüle sahiptir. Kendine has doğal bir kokuya sahiptir. Son zamanlarda en sık tüketilen ürünler içerisinde yer alır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.