Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Bebek - Çocuk Güneş Ürünleri

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
699,90 TL
664,91 TL

 (5)

indirim Flaş Ürün
1.149,00 TL
571,90 TL
1.199,00 TL
779,35 TL
Sepette Ek %20 İndirim
623,48 TL
Kargo Bedava
1.488,00 TL
1.190,40 TL
Toplam 49 ürün bulunmaktadır.

Bebek ve çocuk güneş ürünleri, güneşin zararlı UV ışınlarına karşı hassas bebek ve çocuk cildini korumak amacıyla özel olarak formüle edilmiş kozmetik ürünlerdir. Bu ürünler genellikle geniş spektrumlu güneş koruma faktörleri (SPF) içerir ve çocuk cildinin daha ince ve hassas yapısına uygun olarak tasarlanmıştır. Bebek ve çocuk güneş ürünleri, güneşe çıkan bebek ve çocuk cildini güneş yanıkları, erken yaşlanma belirtileri ve cilt kanseri riski gibi olumsuz etkilerden korumayı hedefler.

Bebek ve çocuk güneş ürünleri genellikle kimyasal filtreler veya fiziksel (mineraller) filtreler içerir. Kimyasal filtreler, UV ışınlarını emerek enerjiyi absorbe eder, bu sayede cildi korur. Fiziksel filtreler ise güneş ışınlarını yansıtarak cildi korur. Bu ürünler genellikle suya dayanıklıdır ve cildin yumuşaklığını korurken aynı zamanda çocuğunuzun cildini güvenle korur.

Bebek ve çocuk güneş ürünleri, özellikle yaz aylarında ve güneşin daha yoğun olduğu dönemlerde kullanılmalıdır. Ürünlerin SPF seviyesi ve içerdiği filtre türleri dikkatlice seçilmelidir. Ayrıca, düzenli olarak ve yeterli miktarda uygulanmalıdır. Bebek ve çocuk cildinin hassasiyetini göz önünde bulundurarak, alerji testi yapılmış ve dermatolojik olarak onaylanmış ürünlerin tercih edilmesi önemlidir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.