Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Ducray Anaphase - Saç Dökülmesi

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Hediye Fırsatı
433,30 TL
Hediye Fırsatı
Kargo Bedava
1.599,20 TL
Hediye Fırsatı
Kargo Bedava
1.759,20 TL
Hediye Fırsatı
Kargo Bedava
1.599,20 TL
Toplam 7 ürün bulunmaktadır.

Ducray Anaphase, saç dökülmesi karşıtı bakım ürünleri serisi olarak bilinir ve saç köklerini güçlendirmeyi, saç dökülmesini azaltmayı hedefler. Ducray, saç sağlığı ve bakımında uzmanlaşmış bir marka olarak bilinir ve Anaphase serisi, saç dökülmesi ile mücadele etmek isteyen kullanıcılara yönelik çeşitli ürünleri içerir.

Anaphase serisinin içeriğinde genellikle tasarımı, saç foliküllerini uyarıcı ve saç dökülmesini azaltıcı etkileriyle bilinen özel bileşenler bulunabilir. Özellikle, serinin içeriğinde Nikotinamid, Tocopherol Nicotinate ve Ruscus gibi maddeler yer alabilir. Nikotinamid, saç foliküllerini güçlendirerek saç dökülmesini azaltabilir. Tocopherol Nicotinate, saç derisini canlandırarak saç köklerini destekleyebilir. Ruscus ise saç derisinin kan dolaşımını artırabilir ve saç köklerine daha fazla besin sağlayabilir.

Anaphase serisi genellikle şampuan, saç kremi ve saç dökülmesini azaltmaya yönelik bakım ürünleri içerir. Bu ürünler düzenli olarak kullanıldığında, saç dökülmesini azaltmaya yardımcı olabilir, saçın daha güçlü, sağlıklı ve dolgun görünmesine katkı sağlayabilir. Ancak, ciddi saç dökülmesi sorunları için uzman bir sağlık profesyoneli ile iletişime geçmek önemlidir, çünkü saç dökülmesi birçok farklı faktöre bağlı olabilir ve profesyonel bir değerlendirme gerektirebilir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.