sadsad x
asdasd

Darphin

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
52 ürün
    1 2

Pierre Darphin tarafından 1958 yılında Paris'te kurulan marka, hoş kokulu bitki ve esanslarını teknolojiyle buluşturarak Darphin Enstitüsü merkezini kurmuştur. İlk güzellik enstitüsü kurduğunda, cilt bakım ürünleriyle insanların oldukça büyük oranda ilgisini çekmeyi başarmıştır. PierreDarphin, pürüzsüz cilde kavuşturma ve bütünsel güzellik felsefesi ile ürünlerini tasarlamıştır. Özellikle kadınların kullanımına uygun olarak hazırlanmış özel içerikli ürünler sağladığı etki ile istenilen görünüme ulaştırmayı başarmıştır.

Darphin markası geliştirdiği cilt ve vücut bakımı, anti-aginler, temizleyici ve nemlendiriciler, cilt bakım kremleri, leke gidericiler, göz çevresi bakımı, akne ve sivilce ürünleri, serumlar, dudak bakımı ve kök hücre & büyüme faktörü gibi geniş ürün yelpazesine sahiptir. Bünyesinde yüzlerce ürün yer almaktadır.

Darphin Bakım Ürünleri’ nin Cilde Katkısı

Güzelliğin sırrı her zaman genç kalmayı başaran ciltte saklıdır. Fakat yaş ilerledikçe ve çeşitli çevresel faktörlerin etkileriyle de cilt üzerinde yaşlanma belirtileri meydana gelir. Derin çizgi ve kırışıklık görünümü rahatsız edici bir boyuta gelir. Darphin ürettiği bakım kremleri sayesinde buna kalıcı olarak çözüm sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında içeriğinde bulunan bileşenler ve vitaminler cilt bariyerlerinin güçlenmesine destek olur. Dermatolojik testlerden geçerek aldığı başarılar sonucunda birden çok uzman ve dermatolog tarafından güvenle tavsiye edilmektedir.

Darphin Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Darphin Arovita C Lines Smoothing Fluid: Vitamin içerikli canlandırıcı formülü ve akışkan kıvamıyla cilt bariyerlerine kolayca nüfuz eder. Yaşlanma belirtilerine karşı oldukça güçlü bir etki uyandırır. Yüz ve boyun bölgesinde oluşan sarkma, çizgi ve kırışıklıklar için üretilmiştir. Kullanımı oldukça pratiktir. Yüz, boyun ve degaje bölgesine masaj yaparak uygulanır.

Cilt temizliğinde de üstün bir başarı yakalaya Mild Aroma Peeling, her cilt üzerine uyum sağlayan bir temizleyici yüz peeling ürünüdür. Ciltte ortaya çıkan ölü hücrelerden arındırmaya, pürüzsüzlük ve canlılık kazandırmaya yardım eder.  İçerisindeki limon yağı esansı, hoş bir limon çiçeği kokusu verir. Peeling yapılan bölge derinlemesine nefes alır ve istenilen parlaklığa kavuşturur.

Cildin nem oranını koruması, cilt sağlığı bakımından son derece önemlidir. Darphin nemlendirici bakım serisi, nemsizlik sorunu yaşayan kişiler için özel olarak geliştirilmiştir. Ciltteki nem bariyerlerini korur, güçlendirmeye yardım eder. Darphin Hydraskin Serum, kuruma sonrası gerginleşmiş, hassaslaşmış cilde nem desteği sağlamada katkılıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.