x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Pharmaton, merkezi Bloggio’da' da olan İsviçreli uluslararası aktif bir şirkettir. 1885 Yılında Almanya'nın Ingelheim kasabasında Albert Boehringer tarafından kurulan Boegringer Ingelheim şirketi aynı zamanda Türkiye'nin ithalatçı firmasıdır. 1994'de "Boehringer Ingelheim Türkiye" adında kurulan şirket, multi vitamin sektöründe öncü bir konuma sahiptir. Dünya çapında kullanılan marka, doğal bitkilerden hazırlanan zengin içerikli bir vitamindir. Pharmaton gıda takviyesinde dünyada en çok tercih edilen yardımcı ürünlerdendir. Pharmaton markası, insanın fiziksel ve zihinsel yeteneklerinin gelişmesine yardımcı olmakla beraber, vücudun yorgunluğunu azaltmaya yardımcı olur.

Pharmaton Vücut Ürünleri Etkisi

Düzensiz ve yeterli olmayan beslenme şeklimizde dolayı vücut direncimiz düşmektedir. Bunun sonucunda dikkat dağınıklığı ve motivasyon eksikliği yaşamaktayız. Böyle durumların en büyük belirtileri olarak halsizlik görülmektedir ve bu iş hayatımızı olumsuz yönde etkilemektedir. Gıda takviyesi kullanmanız bu gibi durumların etkisini oldukça azaltıp, verimli bir şekilde çalışmanızı sağlayacaktır.

Pharmaton Vücut Ürünleri Kullanımı

Vücudumuz gün içerisinde vitamine ihtiyaç duyar. Pharmaton vücudun günlük vitamin gereksinimini gidermekle beraber yoğunluk ve strese iyi gelen vitamindir. Dünya genelinde yapılan araştırmalar doğrultusunda vücudun fiziksel performansını yükselttiği kanıtlanmıştır. Pharmaton bitkinlik, halsizlik ve enerji düşüklüğünün giderilmesinde kullanılabilir.

İçerisinde ginseng ekstresi, A-B1-B2-B6-B12-C-D3-E, folik asit, bakır, biotin, nikotinamid, demir, kalsiyum, manganez, çinko, lesitin bulunan ürün, stres ve yorgunluğa karşı vücudunuzun direncini arttırmaya yönelik bir vitamindir.

Pharmaton Vücut Ürünleri

Pharmaton düzenli spor yapanların fiziksel performanslarını arttırmaya yardımcı olmakla beraber, vücut direncini arttırarak yorgunluğa ve halsizliğe karşı en etkili çözümlerdendir. Spor yaparken kaslarda oluşan laktik asit oranını azaltıp, yorgunluğu bitirmeye çalışır. Yüksek tempoda ders çalışan ve aynı zamanda sınavlara hazırlanan öğrencilerin odaklanmalarını arttırmaya yardımcı olarak daha iyi sonuç almalarında faydalı olur.

50 Plus 30 Kapsül: Yetişkinlerin ve 50 yaş üzeri bireylerin günlük kullanımına uygun mineral destekli geliştirilmiş gıda takviyesidir. Formülünde Omega 3 yağ asitleri, 8 farklı vitamin, 4 mineral içermektedir. Bir kutu içerisinde 30 kapsül bulunmaktadır. Vücut üzerinde oluşan yorgunluğu ve bitkinliği gidermek amacıyla tasarlanmıştır. Düzenli kullanım halinde yaşam kalitesini arttırmakla beraber daha aktif bir gün geçirmenize yardımcı olur.

 

Pharmaton

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.