sadsad x
asdasd

El Bakımı

143 ürün

Kış aylarında el üstünü kaplayan deri nem kaybı yaşar ve kuruma meydana gelir. Yaz aylarında ise güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına maruz kalarak yıpranmalar gerçekleşir. Bunları önlemek adına el kremi ürünleri kullanılması gerekmektedir. Yaşlanma belirtileri başlaması el üzerinde bulunan derinin yıpranmasına ve kırışmasına mani olmak adına el kremi ürünleri büyük ölçüde işe yaramaktadır.

El Kremi Vücuda Etkisi

Kış aylarında oluşan dış etmenler ellerin çatlamasına ve kurumasına neden olmaktadır. bu etkilerden kurtulmak adına el kremi ürünleri kullanmak gerekmektedir. Nemlendirici özelliğe sahip bakım ürünleri cildin doğal dengesini bozmadan güvenli bir koruma sağlar. Ellerin uğradığı nem kaybını telafi etmek adına oldukça etkili bir formüle sahiptir. Elleri soğuktan korumak ve el bakımını sağlamak için dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Bunlar arasında doğru markaların doğru bakım ürünlerini kullanmakta içerisinde yer alır. Yaşlanma belirtilerinin de ilk olarak işlev gösterdiği yer el derisidir. Yaşlanmaya karşı kullanılan el kremleri kahverengi lekelerinde giderilmesine yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan koruma sağlamaya yardımcı olan el kremi ürünleri yaz aylarında ve kış aylarında aktif olarak cildin bakımlı ve alımlı görünmesine yardımcı olur. Yumuşak ve ipeksi bir dokunuşa sahip olmayı kolaylaştıran ürünler aynı zamanda yıpranmaların durulmasına yardımcı olmaktadır. Formülünde bulunan etken maddeler güneş ışınlarından ve hava kirliliğine maruz bırakmadan anti aging, kırışıklık karşıtı ve yaşlanma karşıtı ürünler ile koruma sağlar.

EL Kremi Ürünleri

Neutrogena El Kremi Parfümsüz, kış aylarında çevresel faktörlerin cilt yüzeyine direkt olarak temas etmesi nedeniyle oluşan kötü görünüm oluşturmaya neden olmaktadır. Cilt yüzeyine uzun süre temas eden kir, toz, güneş ışınları cildin erkenden solmasına ve nem kaybetmesine neden olmaktadır. Bu olay cildin kurumasına ve çatlamasına neden olur. Kuruyan ve çatlayan cilt yüzeyi acı ve sızıntı hissiyatı uyandırır. Zorlu koşullar altında bile etkili bir şekilde cildin yapısını düzenlemeye yardımcı olan Neutrogena bakım kremi sürüldüğü andan itibaren etkisini olumlu şekilde göstermeye başlar. Yumuşak ve pürüzsüz bir cilde sahip olmak isteyenlerin kullanması gereken Neutrogena bakım kremi kullananlar tarafından da oldukça beğenilmektedir. Parfümsüz bir yapıya sahiptir. İçeriğinde bulunan bitki özleri kendine has doğal bir koku ortaya çıkarmaktadır.

Sebamed Hand&Nail Balsam, el ve tırnak üzerinde etkili bir biçimde bakım yapmaya yardımcı olmaktadır. Yağlılık hissi yaratmadan cilt yüzeyinde emilim sağlamaktadır. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde tırnak plağı sertleşir ve kırılması önlenir. Derinin kısa sürede çatlamasını iyileştirir ve nemlendirir ve yumuşaklık sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.