Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Koenzim Q10

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 25 ürün bulunmaktadır.

Koenzim Q10 (CoQ10), hücrelerde doğal olarak bulunan bir bileşiktir ve hücresel enerji üretimi sürecinde önemli bir rol oynar. Bu madde, mitokondriler adı verilen hücresel organellerde bulunur ve adenosin trifosfat (ATP) üretiminde elektron taşıma zinciri reaksiyonlarına katılır. ATP, hücrelerin enerji kaynağıdır ve birçok biyolojik süreçte temel bir rol oynar.

CoQ10, aynı zamanda güçlü bir antioksidan olarak da bilinir. Antioksidanlar, serbest radikaller adı verilen zararlı moleküllerle savaşarak hücreleri oksidatif stresten korur. Oksidatif stres, hücre hasarı, iltihaplanma ve bir dizi kronik hastalığın gelişimine katkıda bulunabilecek bir durumdur. CoQ10'un antioksidan özellikleri, hücresel sağlığı koruma potansiyeline sahip olduğunu düşündürmektedir.

CoQ10 takviyeleri genellikle enerji seviyelerini artırma, kalp sağlığını destekleme, antioksidan savunmayı güçlendirme ve yaşlanma sürecini yavaşlatma amacıyla kullanılmaktadır. Ancak, CoQ10 takviyelerinin herhangi bir sağlık durumu için kesin bir tedavi veya çözüm olup olmadığı konusunda daha fazla araştırma yapılması gerekmektedir. Herhangi bir takviye kullanmadan önce, özellikle mevcut sağlık durumlarınız veya kullandığınız ilaçlarla ilgili herhangi bir endişeniz varsa, bir sağlık profesyoneli ile danışmanız önemlidir.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.