Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Kulak Temizleme Çubuğu

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
30,46 TL
22,85 TL
53,02 TL
34,45 TL
38,50 TL
30,79 TL
36,90 TL
25,84 TL
26,50 TL
17,22 TL

 (1)

27,00 TL
17,56 TL

 (1)

27,00 TL
16,20 TL
Toplam 17 ürün bulunmaktadır.

Kulak temizleme çubuğu, kulak kanalındaki fazla kulak kiri veya dış kulağı temizlemek amacıyla kullanılan bir kişisel bakım ürünüdür. Genellikle ince bir sapın ucuna takılı pamuklu veya plastik bir ucu bulunan bu çubuklar, kulak hijyenini sürdürmek için kullanılır. Ancak, uzmanlar genellikle kulak temizleme çubuklarının kullanımından kaçınılmasını ve kulak kanalının kendi doğal temizlik mekanizmalarına bırakılmasını önerir.

Kulak temizleme çubukları genellikle kulak kirini temizlemek veya kulakta hissedilen rahatsızlık hissini azaltmak amacıyla kullanılır. Ancak, kulak kanalındaki kiri çubukla itmek yerine, bu kiri dışarı atma işlevini doğal olarak gerçekleştiren kulak kanalının kendisine bırakmak daha sağlıklıdır. Çünkü kulak kiri, kulağın içinde oluşan bakteriyel enfeksiyonlara karşı bir koruma sağlar ve kulak kanalını nemli tutarak kurumasını önler.

Kulak temizleme çubuklarının kullanımı sırasında dikkatli olunmalı ve çubuğun kulak kanalına sokulmamasına özen gösterilmelidir. Çubuklar, genellikle kulak zarına zarar verebilecekleri için kulak içine girmemelidir. Ayrıca, kulak kanalındaki kiri itmek yerine, dış kulağın temizlenmesi daha güvenli bir yöntemdir. Bu nedenle, kulak temizliği konusunda şüphe durumunda bir uzmana danışmak en iyi yaklaşımdır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.