x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim

Yeni anne adayları ve anneler doğum öncesinde veya doğum sonrasında en fazla sıkıntı yaşadığı sorunları arasında çatlaklar gelmektedir. Hormonsal değişimler, hızlı kilo alma, verme ve gebelik süreci çatlak oluşumunu arttırmaktadır. Bu nedenle kadınlar çatlak öncesinden veyahut çatlak oluştuktan sonra özel olarak hazırlanmış doğal çatlak kremleri ile cildin düzenini geri kazanmaya başlar. Cilt bariyerlerinin düzensiz olarak yapılanması sonucu oluşan çatlaklar için çatlak kremleri hamilelik ve günlük yaşantı içerisinde yardımcı olmaktadır.

Çatlak Kremi Vücuda Etkisi

 Çatlak genetik bir sorun olarak addedilse de görülen o ki araştırmalar ve testler bunun doğru olmadığını kanıtlamaktadır. Çatlak oluşumu beslenme ile ilişkilidir. Çatlaklar; diz arkası, karın, bacak, kalça bölgelerinde sıklıkla görülmektedir. Kötü bir görüntüye neden bu çatlaklar, çatlak kremi sayesinde eski haline dönmektedir. Çatlak kremi ürünleri kullanan kişiler bölgesel çatlak görünümünü en kısa sürede yok etmişlerdir. Kadınların daha çok kullandığı çatlak kremi erkekler tarafından da kullanımı uygundur. Erkekler vücut bakımına dikkat etmese bile çatlak oluşumu erkeklerde de var olmaktadır. Çatlak kremi ürünleri içeriğinde bulunan doğal bitki taneleri karşımı oluşan kıvamı ile sürüldüğü andan itibaren etkisini göstermeye başlar. Kadınların en çok tercih ettiği bir üründür. Özellikle hamilelik döneminde büyük bir rahatlama sağlayan ürünler pürüzsüz ve kusursuz cilt için elinden geleni yapar. Uzmanların güvenle tavsiye ettiği dermokozmetik markalar içerisinde yer almaktadır.

Çatlak Kremi Ürünleri

Çatlak bakım yağı, hamilelik öncesi ve sonrası vücut liflerinin esnemesi sonucunda oluşan ince derin çizgiler görüntü olarak kötü bir izlenim bırakmaktadır. Vücudun neredeyse her bölgesinde oluşan çatlaklar bakım yağı sayesinde eski görünümüne kavuşuyor. Hamile bayanların sıklıkla kullandığı yağ, tekrar oluşmasını engeller. İçeriğinde bulunan doğal yağlar sayesinde vücudu besler ve onarır. Sağlık bakanlığından onaylı Mustela ürünleri çerisinde yer alan Mustela Strech Marks Prevention Oil korfe şeklinde formları bulunmaktadır.  Mustela Strech Marks Prevention Oil korfe kullanımı oldukça kolay ve basittir. Günde iki kere kullanılan bu ürün etkili bir şekilde sorunlara hemen cevap verir.

Çatlak Serumu, içeriğinde zenginleştirilmiş bileşenlerden oluşan çatlak serumu cildin elastikliğini güçlendirmektedir. Cilt bariyerlerinin güçlenmesini sağlayan çatlak serumu yeni anne adaylarına özel olarak tasarlanmıştır. Çatlak kremi sonrasında kullanılan Mustela Stretch Marks Recovery Serum vücudun deformasyonlarını kalıcı olarak yok etmeye yardımcı olur. Cilt yapısını korur. Günde iki kere kullanılan ürün masaj yaparak doğru bölgelere uygulanmalıdır.

Çatlak Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.