sadsad x
asdasd

Çocuk Ağız Bakımı

86 ürün

Bir anne için çocuğunun sağlığı ve mutluluğu her şeyden önce gelir. Hepimizin de bildiği gibi bebeklerin en zor dönemlerinden biri diş çıkarma evresidir. Bu evrede bazı bebekler dişlerini ağrılı ve zor çıkartırken bazı bebekler ise daha kolay ve ağrısız çıkarabilmektedir. Bebeğinizin ek gıdaya geçtiği dönemden itibaren ağız ve diş bakımının yapılması son derece önem taşır.

Bebeklik evresinden çocukluk evresine geçiş döneminde süt dişleri oluşmaktadır. Belli bir yaşa geldikten sonra ağız hijyeni yeteri kadar sağlanmadığında süt dişler çürümeye başlar ve zamanından önce çekilme durumu ile karşı karşıya gelinebilir.

Dişlerin zamanında çıkması ve alttan yenilerin sağlıklı bir şekilde gelmesi için çocuk ağız bakımına daha fazla önem gösterilmelidir. Bebek ve çocuklar için özel olarak geliştirilmiş diş macunu, diş fırçası seçilmeli sabah akşam dişler ebeveyn kontrolü altında fırçalanmalıdır.

Sizde çocuğunuz için Biosmile, Rocs gibi daha birçok markanın ağız bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, ağız yapısına en uygun ürüne uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.