sadsad x
asdasd

CeraVe

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
15 ürün

  Daha önce CeraVe’yi duydun mu? Duymadıysan şimdi hazır ol. Amerikalı dermatologların 1 numaralı tercihi CeraVe ürünleri Dermokozmetika’da!

  CeraVe, 2005 yılında cilt bariyerini güçlendirerek doğal yapısını korumak adına üç temel içerik olan Seramid, yağ asitleri ve lipidlerin karışımları ile marka serisini yaratmıştır.  CeraVe rakiplerine göre ulaşılabilir fiyatlara ve daha geniş bir satış alanına sahiptir.

  Seramid Nedir?

  Seramidlerin cilt bariyerinin% 50’sini oluşturduğunu biliyor muydunuz?

  Seramidler cilt bariyerini bir arada tutan maddelerdir. Cilt bariyeri, cildi çevresel faktörlere karşı koruyan su tutulmasına, cildin nemli kalmasına ve doğal yapısının korunmasına olanak sağlayan alt tabakadır. Seramidler deride doğal olarak bulunur, cildin yağ ve su oranını korumaya yardımcıdır. Peki bu seramidler cildimizden eksilirse bize ne gibi zararları olur? Derideki ceramide seviyesi düştüğünde cildin yağ ve nem tutma gücü de azalır. Böylelikle kuruluk, kaşıntı ve hassasiyet gibi çeşitli cilt problemleri meydana gelir. CeraVe ürünlerinin hepsinde cilt bariyerini güçlendirici seramidler, yağ asitleri ve lipidler bulunmaktadır. MultiVesiküler Emülsiyon Teknolojisi sayesinde cildin gün boyu nemli ve bakımlı kalmasını sağlar. Cildinize uzman gibi dokunmak ve kullandığınız ürünlerle cilt bariyerinizi güçlendirmek istiyorsanız CeraVe ürünlerini mutlaka inceleyin.

  Nemlendiren Temizleyici

  Her cildin neme ihtiyacı vardır. Özellikle kuru ciltlerde bu ihtiyaç daha fazla gözlemlenir. Makyajı arındırırken, cildi temizlerken nemlendirici oranı yüksek ürünler tercih edilmelidir. Bu anlamda Cerave Hydrating Facial Cleanser oldukça doğru bir tercih olabilir. İçeriğindeki Hyaluronik asit, seramidler ve yağ asitleri ile cildin doğal nem seviyesini korurken cildi yağ, kir ve makyaj kalıntılarından arındırır. Öze formülü cildin nem seviyesini güçlendirir ve canlılık sağlar.

  Eğer cildinizde yağlanma ve akne problemi yaşıyorsanız Cerave Foaming Facial Cleanser, köpüren temizleyici ürününü tercih etmelisiniz. Cildin fazla sebum(yağ) seviyesini kontrol altına alarak gözenekleri temizler ve parlama problemini gidermeye yardımcı olur. Geliştirilmiş içeriği ile cildin doğal nem seviyesini dengeler.

  Moisturising Cream

  Kuruluk, kaşıntı, egzama gibi problemlerden zarar görmüş ciltler için özel olarak geliştirilmiş Cerave Moisturizing Cream, içeriğindeki Hyaluronik asit ve Seramidler ile cildi derinlemesine nemlendirir ve cilt bariyerini güçlendirir. Yağsız ince dokusu cilde kolay emilir ve kadife yumuşaklığı sağlar. Yüz-vücut için kullanıma uygun özelliği sayesinde kolay uygulanır.

  Sizde Dermokozmetika’dan CeraVe’nin nemlendiren temizleyici, nemlendirici kremi, onarıcı el kremi ve yenileyici ayak bakım kremini inceleyebilir, güvenli alışveriş ve hızlı kargo imkanıyla dilediğiniz ürüne hemen sahip olabilirsiniz

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.