sadsad x
asdasd

Diş İpi

21 ürün

  Ağız ve diş sağlığının en önemli adımlarından birinin diş fırçalama olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Fakat etkili bir temizlik için sadece diş fırçalamak çoğu zaman yeterli olmayabiliyor. Çünkü dişlerin arasında kalan küçük yemek birikintilerine diş fırçası ulaşamıyor. Orada biriken yiyecek veya içecekler zamanla plağın oluşmasına ve dişin çürümesine sebep oluyor. Bu yüzden diş fırçalandıktan sonra uzmanlar günde 1 defa iş ipi kullanılmasını tavsiye ediyor.

  Diş İpi Nedir?

  Ağız bakımında diş fırçasının ulaşamadığı yerlerdeki yiyecek ve içecek birikintileri temizlemeye yardımcı olan ürüne diş ipi denir. Diş ipinin faydaları;

  • Dişin ara kısımlarına ulaşarak etkin bir temizlik ve ağız hijyeni sağlar.
  • Dişlerin arasında kalan yemek atıklarını temizleyerek kötü koku oluşumunu önler.
  • Plak oluşumunu engellemeye yardımcı olur.
  • Dişlerin daha beyaz görünmesini sağlar.

  Önce diş mi fırçalanmalı? Diş ipi mi kullanılmalı? Sorusunu cevaplayacak olursak önce diş fırçalanmalı sonrasında diş ipi kullanılmalıdır. Diş ipi kullananlar tarafından da sıklıkla önerilmektedir.

  Sizde dişlerinizin daha temiz, sağlıklı ve beyaz olmasını istiyorsanız günlük ağız bakım rutininize diş ipini eklemeyi unutmayın! Nascita, Thelifeco, Sensodyne , Colgate ve daha fazla markanın diş ipi çeşitlerini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.