Menü
Hesabım
Göster
Şifremi Unuttum
Kayıt Ol

Sepetim

Multivitaminler

Filtrele

Kategoriler
Seçilen Filtreler
Filtre-Sil {{ SELECTED.TEXT }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE1_NAME }}
{{ FILTERS.VARIANTS.TYPE2_NAME }}
Marka
Model
{{ FILTER.NAME }}
Fiyat
Toplam 28 ürün bulunmaktadır.

Multivitaminler, genellikle birkaç farklı vitamin ve minerali içeren besin takviyeleridir. Bu takviyeler, genellikle A, B, C, D ve E vitaminleri gibi vitaminleri, aynı zamanda mineralleri içerebilir. Multivitamin takviyeleri, bireylerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamak, vitamin ve mineral eksikliklerini önlemek veya düzeltmek, enerji seviyelerini artırmak ve genel sağlığı desteklemek amacıyla kullanılır.

Her bir vitaminin ve mineralin vücutta belirli görevleri vardır. Örneğin, C vitamini bağışıklık sistemi fonksiyonlarını destekler ve antioksidan özelliklere sahiptir. D vitamini, kalsiyum ve fosforun emilimini artırarak kemik sağlığını destekler. B kompleksi vitaminleri enerji metabolizmasına katkıda bulunur ve sinir sistemi fonksiyonlarını destekler. Multivitaminler, bu çeşitli vitamin ve mineralleri bir araya getirerek, birçok farklı sağlık avantajına katkıda bulunmayı amaçlar.

Multivitamin takviyeleri genellikle dengeli bir diyetin bir tamamlayıcısı olarak kullanılır ve çeşitli besin gruplarının eksikliklerini gidermeye yardımcı olabilir. Ancak, tek başına multivitamin kullanımının sağlıklı bir diyetin yerine geçmeyeceği ve dengeli beslenmeye devam edilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Ayrıca, her bireyin besin ihtiyaçları farklıdır, bu nedenle multivitamin takviyelerinin kullanımı önce bir sağlık profesyoneli ile danışılarak planlanmalıdır.

Daha fazla oku Daha az
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.