sadsad x
asdasd

Sebamed Akne & Sivilce

5 ürün

  Sebamed akne ve sivilce ürünleri Dermokozmetika’da!

  Her cildin yapısı birbrinden farklıdır ve her cilt günlük bakıma ihtyiaç duyar. Fakat yağlı ve akneye eğilimli ciltlerin daha özel bir bakıma ihtiyaç duyduğunu söylemeliyiz. Çünkü yağlı ciltlerin en büyük problemi cildin fazla sebum (yağ) üretmesidir. Bu durum gözenek ve parlama problemlerini de birlikte getirir. Gün içerisinde cildin fazla sebum yani yağ üretmesiyle birlikte, hava kirliliği, toz vb. Faktörler gözeneklerin tıkanmasına sebep olur. Tıkanan gözenekler yeteri kadar temizlenmez ise zamanla akne ve sivilce oluşmasına zemin hazırlar. Bu sebeple yağlı ciltler düzenli olarak sabah akşam cildini arındırmalı, tonik kullanarak gözenekleri sıkılaştırmalıdır.

  Sebamed sivilce sabunu, cilt yüzeyindeki yağı, kiri ve makyaj kalıntılarını temizleyerek bakteri oluşumunu engeller. İçeriğindeki Hyaluronic Asit  ve Aleo Vera cildi nemlendirerek doğal nem seviyesini dengeler. Yağlı ve akneli ciltler için kullanıma uygun olan Sebamed Cleansing Bar kalıp temizleyiciyi temiz ellerinize uygulayarak köpürmesini sağlayınız. Sonrasında cildinize makyaj yaparak uygulayınız ve bol su ile durulayınız. Temizleme işlemi tamamlandıktan sonra Sebamd sivilce toniğini uygulayın . Nemlendirci olarak yağsız ve ince yapılı ürünleri tercih edebilirsiniz.

  Eğer cildinizde sivilce kaynaklı izler, kızarıklıklar varsa ve bu durum sizi rahatsız ediyorsa Sebamed renkli sivilce kremini lokal olarak uygulayabilirsiniz.  Sivilcenin olduğu bölgeye uygularak parmak uçunuzla yayılmasını sağlabilirsiniz. Sivilcenin iyileşme süresini hızlandırarak kızarıklı görünümünü gidermeye yardımcı olur.

  Sizde Sebamed akne jeli, temizleme köpüğü, renkli bakım kremi ve daha fazla ürün çeşidini Dermokozmetika’da bulabilir, uygun fiyat, hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanıyla hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.