sadsad x
asdasd

Akne ve Sivilce

140 ürün

Ciltte oluşan sivilcelerden kurtulmak için kullanılan sivilce kremleri, akne ve akne izlerini ortadan kaldırmak adına kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Sivilce ve akne genellikle ergenlik döneminde meydana gelmeye başlar. İlerleyen yaşlarda görülen akne sorunları rahatsızlık olarak adlandırılmaktadır. Deride bulunan gözeneklerin sebum ile dolması sonucu oluşan akneler yağlanma ile tıkanır ve dışarıya doğru uç verir. Yağlı ve karma ciltlere sahip kişiler sıklıkla akne ile savaş vermektedir.

Sivilce Kremi Vücuda Etkisi

Akne ve sivilcelerin yüz etrafında oluşması büyük sıkıntılara yol açmaktadır. Kötü bir görünüme neden olan akne ve akne izleri zamanla kişilerin psikolojik olarak olumsuz etkilenmesine neden olmaktadır. Sivilce kremi bu konuda cilde büyük bir yardım sağlamaktadır. Cildin sebum seviyesini kontrol altına almada yardımcı olan kremler cildin görünümünü olumlu olarak etkilemektedir. Sivilceler ile baş edebilmek için oldukça fazla yöntem kullanılmaktadır. Evde doğal yollarla hazırlanan maskeler, akne kremleri ve cilt yüzeyine etki eden sivilce kremleri aralarında yer almaktadır. En sık kullanılan sivilce kremleri doktor gözetimi altında uygulananlardır. Genellikle güneş ışınlarından korunarak sürülen sivilce kremleri içeriğinde antibiyotik bulundurmaktadır. Fondöten görevi gören sivilce kremleri ise günlük olarak cilde uygulanması en kolay ürünlerdendir. Cildi soyarak akneleri kurutan ve yok eden sivilce kremi ürünleri uzun süreli kullanım ile etkisini göstermektedir. Mükemmel bir makyaj zemin hazırlayıcı olarak kullanıma uygundur.

Sivilce Kremi Ürünleri

Akne Karşıtı kapatıcı bakım kremi, yağlı ve akneye meyilli ciltlerin kullanımına uygun olan kapatıcı etkili bakım kremi La Roche Posay Effaclar Duo Unifiant akne ve akne izlerini kapatmada etkili bir üründür. Cilt rengini eşitler ve görünümü en iyi şekilde optimize eder. Akne karşıtı krem termal su ile desteklenerek cildin yatışırken aynı zamanda ferahlamasına yardımcı olmaktadır. Nemlendirici özelliği ile cilt sorunlarını gidermeye yardımcı olmaktadır. Ciltte oluşan kırmızı ve kahverengi lekelerinde görüntüsünü kapatmaya yardımcı olan akne kremi cilt toleransını yükselterek mükemmel bir bakım sağlar. Fondöten gibi cildin tamamımı saran ince yapısıyla cilt kusurlarını perde gibi örter. Düzenli kullanımla dört haftanın sonunda cilt yüzeyini derinlemesine temizler.

Acnecinamide Sivilce Mendili, içeriğinde on beş adet bulunan mendil akne ve siyah noktaların giderilmesinde mucizeler yaratmaktadır. Özel olarak tek tek ambalajlanmış ürünler tek kullanımlıktır. Bel, basen, yüz ve çene kısmında meydana gelen sivilce ve sivilce izlerini günler içerisinde düzenli kullanım ile yok etmektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.